Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás a kapcsolat felélénkítésére, ha az egyik fél nem akar változtatni, mert neki minden jó úgy, ahogy van?

Figyelt kérdés
Lassan 3 és fél éve együtt vagyunk a barátommal(nekem ő az első,ő idősebb,volt már ennél sokkal hosszabb kapcsolata is).Jó ideig minden tökéletes volt,szenvedélyes csókok,szeretkezések,eljártunk otthonról,soha nem unatkoztunk (együtt lakunk a szüleimnél),családot terveztünk,stb. De idővel szinte csak szex közben lett szerepe a csókoknak-engem ez nagyon zavart,sokszor szóvá is tettem,de eredménytelenül,a párom szerint a szájra puszi is csók:/ aztán a szeretkezések száma is nagyon lecsökkent,a vitatkozások száma ezzel egyenes arányban nőtt(soha nem volt komoly veszekedésünk,ezek csak apróbb viták,zsörtölődések,de már ez is sok),én mindig vmi apró meglepetéssel kedveskedek neki,eleinte kaptam tőle virágot(nem várom el,h havonta vegyen egy óriási csokrot!),de már azt se,jó 3.évfordulóra kaptam egy szál vörös rózsát(mert,h nem volt pénze-hozzáteszem,én sütöttem főztem,ajándékot vettem neki,és saját kezemmel is készítettem vmi személyeset,pedig én még tanulok,ösztöndíjjal együtt 36000Ftom van egy hónapra,míg ő dolgozik,és rendes fizetése van). Soha nem megyünk együtt bulizni,szilveszter óta egyszer voltunk,onnan is hazaértünk éjfélre:S ennek az az oka,h ő nem iszik egyáltalán,és nem szereti,h vannak részegek is körülöttünk,sőt úgy általában ki nem állhatja az embereket se:S (ellenben én igénylem a társaságot,szeretek táncolni-el is engedne bulizni,de a barátnőim más városba járnak egyetemre,és csak ritkán találkozunk) Viszont engem szeret!és én is szeretem őt nagyon,de most nem állíthatom,h szerelmes vagyok belé,úgy mint a kapcsolatunk elején :( és ennél nagyobb baj,h megtetszett egy pasi(ilyen nem fordult elő a 3év alatt egyszer se),akinek van barátnője,szóval esélytelen,h bármi is történjék köztünk,ez csak arra jó,h jó nagy bűntudattal keljek és feküdjek:S Nem tudom,mi lesz velem és a párommal,a minap is mondta,h el kéne kezdeni eljegyzési gyűrűket nézegetni...nem tudtam semmit se szólni,mert össze vagyok zavarodva:S:( Más is volt ilyen helyzetben?Hogy oldotta meg?
2011. máj. 23. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak szevasz van.
2011. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 komasa ***** válasza:

Nehéz dolog! Egy kapcsolatban idővel a felek igényei eltávolodnak egymástól. Próbáljatok közös programokat kitalálni, ami mindkettőtöket érdekel. Ha ő nem hajlandó a változtatásra, te egyedül nem tehetsz semmit!

Ha boldogtalan vagy, akkor semmiképpen ne folytasd így ezt a kapcsolatot. Próbáld megmenteni, de számolj azzal a lehetőséggel is, hogy máshol kell majd keresned a boldogságot! Sok sikert!

Ja és próbáld megbeszélni vele a dolgot!!!!

2011. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Öt évet húztam le ugyanígy mint te, tényleg mintha az én párkapcsolatomat jellemezted volna hiába kértem, hogy változtasson semmi nem történt aztán én is belefáradtam az erőlködésbe úgy éltünk egymás mellett mint két öregember pedig a jellemem is hasonló mint a tiéd. Aztán én beleszerettem valakibe nekem nem volt bűntudatom és jelenleg vele vagyok elmondhatom neked, hogy életemben ennyire boldog még nem voltam. Hogy a volt páromat szerettem e? Igen és most is szeretem megszoktam és mi nem veszekedtünk csak valami hiányzott. Én azt mondom mérlegelj, de arra vigyázz a legrosszabb úgy leélni az életed hogy azt érzed kimaradtál valamiből és ha erre 40 évesen jössz rá mint apám akkor már rengeteg életet teszel tönkre ezen gondolkodj el csak ennyit tudok tanácsolni.



21/L

2011. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a legfontosabb, h tisztázd vele, h ha így áll hozzá továbbra is, akk előbb-utóbb elhagyod. még ha nem is tudnád megtenni(még), kell h tudja, mi a baj, h időben tudjon változtatni, már ha akar. ha nem, akkor A Deau mon amour!
2011. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!