Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Társasház kazánfűtője elzárta...

Társasház kazánfűtője elzárta a fűtésrendszerben azt az ágat amin az én szobámban is megy a fűtés, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mielőtt leírom az esetet egy kis házismeret, hogy mindenki értse. A lakás ahol élek, a társasház azon felén van, ahol 4 szintes az épület. Én a harmadikon lakok. A lakás viszonylag nagy 4 szobás, konyhás, különfürdő stb. Az én szobám a legkisebb az összes közül, elég kicsi. A társasház fűtését a ház közös nagy kazánja működteti. A lakások minden szinten ugyan olyan kialakításutak. Tavalyi fűtésszezonban merült fel legelőször, hogy nincs fűtés a szobámban. A kazánfűtőnek lett szólva hogy nincs a szobámba fűtés. Élősszőr azzal jött hogy levegős a rendszer, lehet azért nincs azon az ágon meleg. Mivel nem nagyon történt semmi ezért nagy piszkálódás közben elszólta magát azzal a szöveggel: "minek abba a szobába fűtés, mert se a fölöttünk , se az alattunk lakók nem használják ezt a szobát, az első emeleti lakás üres" Tudni kell hogy felettünk és alattunk csak 2-2en élnek. Aztán egyszer csak lett fűtés. Most idén mikor elkezdődött a fűtési szezon volt fűtésem. Apám összevezet egy egészen más ügyben az illetővel, rá két nappal nagy hirtelenséggel megszűnt a fűtés a szobámban. Lakás más részén van fűtés. Tehetek valami jogi lépést az ügyben? Mert úgy érzem a szép szó nem lesz elég, és elegem van abból hogy ha haragszik ránk akkor elzárja a szobám fűtését. Nagyon önállóan kezeli a ház fűtési rendszerét.
2013. nov. 16. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Fizess neki egy jó kávét. vegyél neki piát. Haverkodj vele
2013. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A közös képviselő a főnöke, szólj neki, de add írásban is a kezébe. A közös képviselőt pedig ti választottátok, így neki kötelessége intézkedni.

Haverkodás, bratyizás ilyenkor már szerintem nem segít.

2013. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
add el és költözz el
2013. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!