Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? . úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? . úgy érzem átvertek. Egy újabb hülye kérdés de most nincs kitől tanácsot kérjek. Előre is bocsi mindenkitől. Kicsit hosszú de nem nagyon.

Figyelt kérdés
nah..8 hónapja van egy legjobb fiúbarátom..nagyon jól megvoltunk egészen a múlt hétig, amikor félreérthető dolgokat mondott..pl h minek nekem barát..meg h miért félek tőle..elment egy hétre nyaralni és összejött egy lánnyal..mikor visszajött nekem csak egy képet küldött róluk..miközben ölelkeznek..azután addig piszkált..mindenbe belekötött amíg nem mondtam meg neki a magamét..azután meg szerelmet valott..és azt mondta h nem akart rám várni..két napja kivagyok nem tudom mit érzek..miatta dobtam a barátom, mert összezavart..nem tudok aludni,enni,inni,élni..fáj..azt tanácsoltam h vegyünk visza ebből a barátság ízéből..ő meg rámfogta h én vagyok a hibás..h nem a két szép szememért szerettt belém..jeleket küldtem..amióta a barátom nem volt egy kapccsolatom se..mindig elrontotta..most meg..nem tudom mit csinaljak..h elmúljon a fájdalom...tancsot légyszi..
2010. aug. 20. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyen nem barát, csak kihasznál téged. Pont ezt akarja, hogy magadat érezd bűnösnek, olyasmiért, amiről nem tehetsz.

Ő tipikusan olyan pasi, aki nem képes barátságban lenni egy csajjal, mert egyből a legkisebb jófejségedre is azt mondja, hogy "jeleket küldtél" neki.

Mellesleg ha meg akar valamit, azt sem kerülő úton kellene elintézni, hogy cseszeget, hogy összejön valakivel. Ha csaj lennék, messze elkerülném az ilyen fazonokat. Az egyenes embereket jobban bírom.

Meg mi az, hogy nem akart rád várni? Basszus, akkor miért nem lépett?

2010. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mond meg neki hogy a kurv@ anny@val szorakozzon mert ez rohadt nagy gec!ség és ne hagyd hogy is kicsesszen veled nem kell az ilyen balf@szokkal foglalkozni hanem inkább beszéld meg valami "igaz baráttal" vagy valami jobb fajta barátoddal ezt a dolgot és túl kell esni ezeken az idiótákkal és ne hagyd hogy elrontsa az életed:/
2010. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy pár hétig nem kéne találkoznod, beszélned vele semmilyen körülmények között és élni az életed, gondolom nem csak ő az egyetlen "barátod", ismerősöd. Nekem sokszor segített, ez a "módszer", ha nevezhetjük így, túllépni a dolgokon.
2010. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

velem is ezt csinálta.

küldött egy képet róla és a barátnőjéről.mondtam neki nem szimpi a lány .szakított vele.aztán rávett hogy elhagyjam a barátom.és ott voltunk és ő szerelmet vallott én időt kértem(1 nap volt),hogy átgondoljam.másnapra közölte hogy ő nem fog rám várni.és miért adtam jeleket ha nem érdeklem.kérdeztem milyen jeleket? hát a féltékenykedést a barátnőjéről.

megmondtam neki hogy velem nem játszik.tedd te is ezt.ha akarsz tőle valamit mond el neki.ha nem küldd el őt a francba.

én ezt tettem.összejöttem a volt barátommal és nem sokára 1 éves házasok vagyunk:)

soksikert!

2010. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat..segített mindegyik eldönteni, hogy mi legyen tovább..nehéz lesz véget venni, ennek az úgynevezett barátságnak, mert elhatározta, hogy soha nem fogja hagyni..kezdek félni..nah jó nem..csak ne lennénk osztálytársak..amúgy 17 éves vagyok és lány, hogy véletlenül se essen senki tévedésbe..
2010. aug. 22. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Mekkora egy balf@sz! Mi az,hogy nem fogja hagyni??? Azt nem ő dönti el, hogy akarsz-e vele barátkozni. Húúú, bocs, ezen most nagyon felhúztam magam.

Remélem, nem fenyegetett meg, vagy nem érzed magad fenyegetve a jelenlétében. Hagyd a pasit; önző disznó. Nem vagy hibás semmiben, gondolj erre.

Sok szerencsét!

2010. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Vigyázz az ilyen élvezi hogy irányíthat, szinte ez ad neki energiát úgyhogy mikor dobod mindenképpen légy határozott, semmi féle gyengeséget ne mutass.És persze az lenne a legjobb ha nem kettesben mondanád el neki ki tudja hogy reagálná le.
2010. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gyengeség..sajnos túlontúl ismer..szinte mindent tudd rólam..nem érzem magam fizikailag fenyegetettnek...legalábbis kétlem, hogy megütne vagy valami..mondjuk megígértette velem, hogy találkozunk újra személyesen..más városban élünk..köszönöm a tanácsaitokat..és őszintén tényleg kisajátított..mióta barátok vagyunk alig barátkozom ismerkedem mással..kb minden időmet vele töltöttem el..nem igazán engedte..nem adott rá esélyt, hogy ne vele legyek..
2010. aug. 22. 22:27
 9/9 anonim válasza:

Párdon,pontosítanék....én azt mondtam,hogy nem a két szép szemedért szerettem beléd,hanem a személyiséged miatt....mit mondtam a legelsõ hónapokban?Hogy szórakoztatsz és melletted boldog voltam...ezért szerettem beléd...viszont miattad!,mert tudtam,hgoy ezt nem szabad,próbáltam volna leküzdeni ezt az érzést,titkoltam,hátha sikerül...de amikor sikerült volna,akkor küldtél mindig jeleket...azért az én szemszögömbõl is érdemes megnézni a dolgokat...én szeretlek,enyni biztos...a többi számomra lényegtelen...és nem,nem fenyegettem meg XD...nem vagyoksem pszichopata sem õrült,hanem csak egy hülye,16 éves srác,aki ilyen fura slamasztikába keveredett...itt az én nézõpontom...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!