Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédom bejelentett...

A szomszédom bejelentett csendháborításért, szerintem egészen jogtalanul, mit tehetek? (továbbiak lent)

Figyelt kérdés
Zenekari próbákat szoktunk tartani nálunk,és kB 20 szomszédból érdekes módon csak 1-et zavart ez. Persze emberi időben ált. 2től 8ig zenéltünk,és jobb esetben csak szombati napok folyamán. A zaj az udvaron max 80 decibel,de akkor teljes mértékben maxon vagyunk. Mit tehetnénk,vagy tehetek egyáltalán valamit ez ügyben a drága hangszigetelésen kívül?

2013. nov. 26. 11:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Képzeld Én is 4 műszakban dolgozom ,mint a családom többi tagja. Nem azt kértem hogy itt vezesd le a feszültséged,hanem feltettem egy kérdést,és ha nem tudsz válaszolni akkor feleslegesen jártatod az ujjaid.
2013. nov. 29. 00:24
 12/25 senior24 ***** válasza:
52%
Kedves utolsó!Nem arrol van szó,hogy itt vezeti le a feszültséget az ember jelen esetben,különben is csodálkozol?Azt hiszed h egy ilyen huzás után,ami ráadásul nem egyszeri alkalom és nem is akár milyen,majd nyugodtan tud neked válaszolni az ember?Ha meg 4 müszakban dolgozol,akkor meg pláne kellene tudnod h milyen érzés az ha holt fáradtan mész haza melo után és alig várod h lerakhasd a s'gged és pihizzél.Egyébként te 4 müszakos munkarendü emberke,tisztellek becsüllek azért mert dolgozol,mert sajna a mai világban elég sok a naplopo kis senkiházi cicafiu,de!te mit szolnál ahhoz hogyha jönnél haza holt fáradtan és az illető szomszéd személy elkezdene zenei probákat tartani 1. hát 2.Törvénybe ütközö!!ha nem hiszed járj utána!És ami még jobb,ami általában az emberiség legnagyobb részére jellemző!!(tisztelet a nagyon kevés kivételnek),hogyha szol nektek az ember még büszkeségből és hisztiből már csak azért is csináljátok és adott esetben még nektek áll feljebb természetesen,mert ugye ennyire forditott világot élünk!!!
2013. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
26%

FckOff aki leolt.

engem is baszogat az öreglány délután 4 kor :sss

nemértem mit feszeng

pedigcsak 50 mély és 200 top van max 85 db

:DD

najó durván hangos >.<

de akkoris kapjabe!

2013. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 senior24 ***** válasza:
52%

"de akkor is kapja be" =én elvárom hogy mások tekintettel legyenek rám,mert ugye dolgozok,és szeretném magam kipihenni,mert fáradt vagyok,de én meg le'szarom magas ivben hogy másokkal mi van és hogy ö hogyan tud majd pihenni magát,megtartva munkahelyét és megélhetését,mert ugye dolgozik,mint én,nem érdekes,megkeseritem az életét,mert én én vagyok,ö meg ö,ja meg fiatal vagyok és kapja be,mert nem vert meg eléggé az élet és belső értékem egyenlő a nullával,mert olyan jo érzés g'cinek lenni,továbbá mint tudom,hogy mindenkinek alkotmányos joga a nyugodt zavartalan pihenés,de én szeretném érvényesiteni az egomból és büszkeségemből fakadó saját magam által kitalált és a Föld nevü bolygón élő civilizáció legközkedveltebb szabályát,miszerint: odafelé működjön valami,de visszafelé már nem,mert ha igen(ami pont akkor lenne igazságos)akkor még én,(mint sz'rkeverő és bünös)leszek megsértődve,már csak azért is,mert forditott világban élünk.És természetesen ha valaki megmondja az igazat a szemembe,akkor a következő reakciókat produkálom:1.kinevetem,mondván h nem normális,probálom éreztetni vele h hülyeséget beszél(persze tudom h ö nem beszél hülyeségeket,de háthogy nézne ki kiderülne h tévedtem)

2.agressziv leszek és elküldöm a p'csába,ami tipikusan annak a jele h nincs igazam és nem is tudom elviselni,mert sérti a fülem,vagy ha más nem akkor belekötök a legkisebb és ugyanakkor legjelentéktelenebb apróságokba csak azért h én nekem is járjon a p'fám,nehogy a másik beszéljen.

3.tagadás,ez csak természetes

4.fiatal vagyok és ugy érzem h rám nem érvényesek a jogszabályok

5.meg sem hallom a másikat és ugy teszek mintha ott sem lenne

6.terelem a témát,nehogy már el kelljen ismernek h tévedtem,igaz h tévedni emberi dolog és természetes,de én magam annyira jellemtelen ember vagyok h Isten örizz h beismerjek bármit is,mert ugy érzem azáltal kevesebb lennék,pedig az igazság az, h több lenne és értékesebb ebben a szánalmas világban.

7.jelen esetben még én csodálkoznék ha kihivná az illető a rendört jogosan

8.megsértödök és eljátszom az őfelsége eminenciájának szerepét és még az utcán sem köszönök neki,amely cirkuszt én inditottam el,de az már nem érdekes,akkor is a szomszéd a hibás.

2013. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 senior24 ***** válasza:

Elnézést a 9-et kihagytam:

ha meg valami baj történik akkor meg futok anyucihoz meg apucihoz ha kell hizelegni h huzzon ki a sz'rból,mert annyira el csesztek a szüleim azzal h elkényeztettek a végtelenségig hogy külső dolgokat kaptam,de a belső értékem egy 0,mert soha nem voltam arra rászorulva,h ilyen erkölcsi és humánus alapvető dolgokat én megértsek és tiszteljek,mert szüleim ugy gondolták h majd az android alkalmazások elvégzik helyettük a gyermeknevelést.

Congratulation!

Várom a válaszokat amelyben el lehet mondani h mekkora hülye vagyok és h félrebeszélek mert ugye ebben a világban ha kimondod az igazat,akkor beállitanak mindenféle ostobának,pedig sokan tudják h ez igaz,de hát f'snak kiállni az fájo igazság mellett.

2013. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Várom a válaszokat amelyben el lehet mondani h mekkora hülye vagyok és h félrebeszélek mert ugye ebben a világban ha kimondod az igazat,akkor beállitanak mindenféle ostobának,pedig sokan tudják h ez igaz,de hát f'snak kiállni az fájo igazság mellett."


Csupán ostoba. Csak és kizárólag negatívumokat írsz. Nonszensz, hogy számodra valaki csupán csakis rosszul fog celekedni, emrt persze az általánosítás mindenek felett. Le kellene szllni a magas lóról, és észrevenni, hogy nem vératú vagy, nem égettnek ártatlanul mágján, csak mert rájöttél a tutira. Amíg egyféleképp prédikálsz, addig csupán kókler vagy, aki szeret nagy hangon ugatni, de harapni nem tud, mert nics mögötte semmi.

2013. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 senior24 ***** válasza:
Mit is irtam az elso pontban?
2013. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 senior24 ***** válasza:
No meg persze a 2-ban is.
2013. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen, msot már tökéletesen biztos vagyok benne, hogy teljes mértékben helytálló az, amit írtam :). Most már csak nevetek rajtad, már sajnálni sincs kedvem téged :).
2013. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 senior24 ***** válasza:

Hogy is feledkezhettem meg arrol a k'rva nagy tényről h az emberek inkább meghalnak sem mint beismernék h tévedtek.Nevess rajtam :) Ujabb bizonyiték az igazamról :)Ha valaki kimondja a nagy tutit,akkor kinevetik és megprobálják hülyének titulálni a másikat.Azt hiszik kevesebbek lesznek ha beismerik hibájukat,pedig tévedni emberi dolog.De inkább nevetnek mert ugyan fáj az igazság és nem is tudnának a makacs tényekkel szemben vitázni,inkább nevetnek h legalább a bölcsesség illuzióját fennt tartsák.

Nőjél fej a fenékig tejfelből,amit apuciék épitettek köréd csak h megvédjék a zsenge semmirekellő kis sz'ros s'ggedet a világ gondjaitól és inkább rábiztak az android alkalmazásokra ugy mint a mai társadalmat,amivel nem is lenne gond de hogy az életről és az emberek müködéséről és természetéről fogalmad sincs az biztos.

Amugy ugy rémlik mintha az 1-es pontban leirtam volna a reakciót,amit te is most produkáltál.

És az h igazat adsz annak az elképzelésnek h "mindenki kapja be én akkor is üvöltetem a zenét és nem érdekel h mások életét hogyan keseritem meg,persze visszafelé már nem müködik" azzal minösitetted is magadat,bár a mai generácio nagy részétől nem is várhatok többet sem erkölcsileg sem pedig más belső értékekben.Érdekes h bár tudja az ember h igaz az,amit a másik mondd,mégis inkább elhatározza h soha az életben nem ismeri be.Mondhatnám h érdekes,mert az is,de inkább szánalmas.

A "nem kivánok vitatkozni veled és jol kiröhöglek és vitát lezárom" viselkedés jelentése : tudom h igazad van,de a büdös életben nem ismerem el" ami igen csak nagy valószinüséggel utal arra h mennyire egy gyenge jellemü emberrel van dolgom,akinek jobb lenne felnönie és kicsit,de csak egy kicsit öszintébbnek lennie saját magához.

2013. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!