Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédom bejelentett...

A szomszédom bejelentett csendháborításért, szerintem egészen jogtalanul, mit tehetek? (továbbiak lent)

Figyelt kérdés
Zenekari próbákat szoktunk tartani nálunk,és kB 20 szomszédból érdekes módon csak 1-et zavart ez. Persze emberi időben ált. 2től 8ig zenéltünk,és jobb esetben csak szombati napok folyamán. A zaj az udvaron max 80 decibel,de akkor teljes mértékben maxon vagyunk. Mit tehetnénk,vagy tehetek egyáltalán valamit ez ügyben a drága hangszigetelésen kívül?

2013. nov. 26. 11:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Egyszeráen annyi, hogy fegyvertelennel nem lehet szellemi párbaj vívni, így inkább elteszem az enyéimet, és ne mveszek tudomást egy olyan emberről, aki egy oldalról néz mindent, és azt hiszi, azért támadják, mert igaza van. Totális tévedés. Egyszerűen makacs vagy, csőlátással, viszont roppant kevés alappal. Ez pedig szánalmas, és megmosolyogtató.


De nem ragozom tovább, mert nem etetek trollokat. Hidd azt ,hogy igazad van. Essen jól. Attól még nincs úgy. És nem is lesz.

2013. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 senior24 ***** válasza:
:) és milyen igazam van :) reakciod szánalmas és megvetendő.attol h fáj az igazság attol még igazam van.és miért is nem lesz? Mert te azt mondod? Egy gyenge jellemű ember? Az a helyzet h manapsag ha igaza van vkinek akkor sincs igaza pont az ilyen emberek miatt mint te.es inkabb tettetjuk a bölcs embert ellepve ezzel azt h tudod h nincs igazad.márcsak a jozan paraszti ésszel is nézve: hogyan jellemezzük az olyan embert aki kiáll olyanért aki lesz.rja a mások nyugalmát.hiába hollo a hollonak nem vája ki a szemét.de mint mondottam, csak azt tudod hajtogatni h nem vitazol és nem azert mert bolcs vagy hanem mert ha az ember ugy erzi h nem tud mit mondani mert nincs igaza akkor probal menekülni a " nem vitázom " szöveggel :)
2013. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 senior24 ***** válasza:
De igazábol miert is varok el az emberektől olyan hatalmas dolgokat h ismerjek el ha tévedtek.akkor inkabb a h alál nemigaz troll? :)
2013. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 senior24 ***** válasza:
Tudod sok helyen csak egy két embert zavar de tudod lehet h csak azert mert nem akarnak senkivel sem konfliktust és inkabb hagyják és csak azért nem szolnak mert nem akarnak rosszban lenni senkivel.egyszer emberedre talalsz aki szivbaj nelkül rád hivja a rendört és hidd el nem neked fognak igazat adni hanem a kedves egyetlen egynek.és igaza is lesz.a szabály az szabály.olvass utána.tudod én is gitározom de mégis tekintettem vagyok a masikra mert nekem sem esne jol ha a saját hangomat nem hallanám és pihenni sem tudnék a feleségemmel a kisgyerkőcünkkel együtt
2013. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Adsz neki egy koncertjegyet.
2017. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!