Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jár nekem valami, ha egy éve...

Jár nekem valami, ha egy éve regisztrált munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam ha 1 év után se tud a munkaügy állást kínálni akkor kaphatok álláskeresési járadékot (22800 ft). Ennek mi a pontos kritériumai? Utoljára 3 éve dolgoztam azóta nincs munkaviszonyom, de egyetemen tanulok esti tagozaton. Nem vagyok hátrányos helyzetű se, így jár még valami vagy az abszolút 0? Köszönöm!
2013. nov. 27. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy Szociális segély....de ha estin jársz,miből fizeted?Ha tanulsz akkor nem kapsz semmilyen szoc segély-t,ha csak nem a munkaügyin csinálsz vmi okj gyorstalpaló tanfolyamot
2013. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátrányos helyzet nem számít egyébként sem ebben az esetben.
2013. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jobban szólva levelezőn járok és nem kell fizetnem mert államin vagyok, elértem a ponthatárt, és ettől még munkanélküli vagyok mert nem nappali
2013. nov. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!