Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magammal vihetem Ausztriába a...

Magammal vihetem Ausztriába a riasztófegyveremet társasutazáson? Kell ehhez is valami lőfegyver útlevél mint az élesekhez? Az utazási cégnek be kell jelentenem hogy nálam van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 06:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne vidd magaddal bakker, mert óriási kockázata van.


Énnekem 5 RECK góliátom van itthon, a házam különböző pontjaira telepítve, élesre vannak töltve, gáz és paprika lövedékek vannak benne, de eszembe se jutna kivinni a házból. Beláttam.


Elkap valami hirtelen dühroham és elkezdesz lövöldözni. Ilyen társas úton könnyen előfordul.


No, egyszer nálam volt a kocsiban. Megbüntettek. Dühöngtem magamban. Majd később igazoltatás volt Komáromnál. Előttem egy motoros, utánam egy szgk. Én, köztük a furgonnal. Közeledtünk a 3 rendőr felé. Kinéztem a vörös-hajú rendőrnőt. Elindult az agyamban a hangya. Felhúztam a stukkert és arra gondoltam, hogyha megállít, pofán lövöm a nőt. Aztán a motort és a szgk-t kiállították, nekem intettek, hogy menjek tovább.


Ha akkor megállítanak, én most böriben lennék, és várnám mikor lesz vége a 10 évnek.


Ne kockáztasd meg, én se vagyok agresszív, soha nem verekedtem, nem kiabálok és mégis.

2013. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

élesre vannak töltve, gáz és paprika lövedékek vannak benne,

Esetleg,csőre.

2013. nov. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kapni ilyen töltényeket. Én mindegyikből vettem egy- egy tálcával. Van aminek zöld, van amelyiknek piros, van amelyiknek sárga a vége. Riasztó, gáz, paprika. Egyszer lőttem el egy riasztót az udvaron, akkorát szólt, 1 órán át csöngött a fülem.
2013. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kell tárolni? Szétszereljem?
2013. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

"élesre vannak töltve, gáz és paprika lövedékek vannak benne"


He?

2013. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

he!

rendőrtiszt vagy?

2013. nov. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 4/6

Természetesen,aztán,ha jön a rossz arcú majd mondd neki,hogy várjon még egy kicsit, mert összerakod az önvédelmi fegyvered. Biztos meg értő lesz és később megy vissza rabolászni.

2013. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:
92%

Kérdező: Ausztriában szabadon viselhetőek a gáz-riasztó fegyverek, így nyugodtan viheted.

[link]


40%: te nem vagy 100-as, ugye tudod? Vagy csak humorizálsz? :)

2013. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ausztriába viheted.
2013. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Pofán lőni egy vörös hajú rendőrnőt igazoltatáskor gázpisztollyal, igazi magyar-virtus.
2013. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!