Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetnénk, a párom volt...

Mit tehetnénk, a párom volt élettársa ellen? Nagyon iszik és van egy közös kislányuk.

Figyelt kérdés
Tegnap este a párom elment a volt élettársához meglátogatni a kislányukat. A nő rendszeresen iszik ezért a párom szólt neki, hogy ne igyon, erre a csaj kétszer megszúrta a páromat, szerencsére nem szenvedett komolyabb sérülést. A nőt már ki is engedték mivel nincs ellene bizonyíték. Mi lesz most?
2013. dec. 11. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bíróságra vinni az ügyet, mert ha veszélyes (megszúrta a párod kétszer) a gyerekre is veszélyes lehet!!!

Ne hagyjátok annyiban szerintem. Én nem tenném.

2013. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

He?


Szóval a párod exe kétszer megszúrta a párodat? Hogy-hogy nincs rá bizonyíték?


Nem igen értem ezt a történtet, főleg azt nem, hogy a kislány miért van még anyukánál.

Gyermekelhelyezés újratárgyalása stb.

2013. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Adjatok be keresetet a gyermekelhelyezés megváltoztatására. Ha iszákos, akkor minden bizonnyal megnyeritek. A sérülésekről látleletet kellene vetetni, ha még lehet!
2013. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy három éves fiam és csak nekem van állandó munkám. Sajnos nem kapnánk meg a kislányt. Amúgy a nőnek több gyereke is van.
2013. dec. 11. 11:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem kapnátok meg, te nem is akarod, hogy az a gyerek veletek legyen.
2013. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is próbáljátok, akkor biztos nem...alkoholistánál szinte semmilyen esetben sem hagynak gyereket.


A párod miért nem dolgozik?

2013. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az első út a Családsegítő és Gyerekjóléti Szolgálat legyen.


Ők azok akik a valóságban lefolytatják a vizsgálatot,hogy kimennek havonta a gyerekhez,megnézik a körülményeket,hogy a gyerek fél e szülőtől stb.Az ő hivatalos véleményükkel már nyitott az út komolyabb beavatkozásra.

2013. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A párom öt évig még biztos nem kap munkát. Sajnos nem tiszta az erkölcsi bizonyítványa. Így biztos nem nyerné meg a pert.
2013. dec. 11. 11:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól még simán megkaphatjátok a gyereket, ha jó körülményeket tudtok a számára biztosítani.

Biztosan nem önvédelemből szúrta meg a párod? És mi az, hogy nem bizonyítható? Rendőrségi feljelentés + orvosi látlelet + bizonyíték (kés, vér, ujjlenyomat)

2013. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Családsegítő és Gyerekjóléti Szolgálathoz viszont nem kellenek jogok,oda egy szomszéd is bejelentést tehet,aki tanúja pl,hogy verik a gyereket.Az oda való bejelentéssel

és a havi kijárkálásukkal már visszafogjátok őket.


Én tapasztalatból ajánlottam őket.

2013. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!