Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem rágalmazásért...

Feljelenthetem rágalmazásért a fórumot a weboldalt a weboldalt müködtető kft és a rágalmazó személyt?

Figyelt kérdés

A lènyeg hogy az egyik fórumon egy Rita nevezetű hölgy olyan hirdetèst jelentetet meg a fórum honlapján amit állitólag èn irtam. Ez nem igaz Amikor kèrdőre vontam honnan irta melyik internetes oldalról akkor kitèrt a válasz alól! Ès most is kèrdőre vontam hazugnak nevezet! Persze èn is mert azt mondtam hogy ezt a hirdetèst amit megjelentetet rólam csak kitalálta ès hazug mert nem tudja bizonyitani hogy ez honnan van

Feljelenthetem ès hol hogyan irtam már egy pár oldalnak az oldal üzemeltetőjènek mèg nem irtam ! vagy kellene irnom neki?



2013. dec. 18. 17:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy asszisztensi állás nem nem irta ki a számom! De hazug szinben tüntet fel!
2013. dec. 18. 17:45
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Bárkit feljelenthetsz. Erről szól a demokrácia.

De ha nem tudod bizonyítani az állításod, akkor te is bajba kerülhetsz.

2013. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom bizonyitani csak annyit hogy nem èn irtam! EZt egy fórumról irta ragtam fel hirdetèseket de azok règiek egy rèszèt töröltem egy rèsze megmaradt de azt is odairtam hogy már nem aktuálisak a hirdetèsek! hol tudnám feljelenteni? Esetleg nèvtelenül lehet? Bár tudom hogy magánvádas eljárás ès birosághoz kerül az ügy ott meg kell jeleni?
2013. dec. 18. 19:05
 4/12 A kérdező kommentje:
jav raktam!!!
2013. dec. 18. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Jók ezek a tyúk pörök, épp csak értelmetlenek.
2013. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:

"Azt nem tudom bizonyitani csak annyit hogy nem èn irtam!"


Ezt hogy is? :)

2013. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha az emberi populáció nem túlnyomórészt a szellemi fogyatékosokból állna, már a jogász szakma is megszűnt volna, hisz nem lenne rá igény.
2013. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jelensd fel megèrdemli az a tetű! Elèg ocsmány lehet ez a fórum!
2013. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene megtenned hagyd ott a fórumot! Bunkókkal nem tudsz mit kezdeni!:-((
2013. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!