Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » GYÖMRŐ TEK - Egy galambász...

Azigazsag kérdése:

GYÖMRŐ TEK - Egy galambász családját tették tönkre kamu gyanúsítással korrupt rendőrök, bünözőkkel! 7 hónapja ül ártatlanul, van - e igazság?

Figyelt kérdés

Az állítólagos sértett közhírű alkoholista V. Istvánt egy bűnöző vitte be az egyik monori rendőrhöz és kényszerítették rá hamis terhelő vallomást tegyen id. L. Lászlóra , ezt mind el is ismerte V. István, nem csak nekünk, de kívülállóknak is sírva mondta, hogy hazudnia "kellett" id. L. László szemébe a rendőri szembesítésen és megvádolta a rendőröket is , akik nem nem tudom ezek után hogyan járhatnak el még , továbbá a kamerarögzítőt , aminek semmi köze az ügyhöz lefoglalták elvitték és persze el is lett tüntetve de erre figyelmeztettek minket ezért már korábban , megtettük a szükséges lépéseket és ha nem lesz meg záros időn belül bizony komoly gondok lesznek rendőri oldalon , mert ez döntő bizonyíték azért is , mert igazolja nem bújkált Ő sem és február után is feljárt galambászni beszélgetni id. L. Lászlóhoz és az okiratok 11 tanú és hangfelvételek mellett bizonyítaná ezen kamerarögzítő is id. L. László ártatlanságát ........

De az illetékesek már vizsgálják mi is folyik itt a Monori Hatóságoknál , mert ezek kőkeményen hivatali visszaélések és korrupció ....mert bizony ha meg lenne a kamerarögzítő és beigazolja V. István igenis ott volt nálunk többször lebukna itt az egész rendőri rendszer .... a szükséges lépéseket a megfelelő helyeken bizonyítékokkal alátámasztva megtettük , mert a legvégsőkig elmegyünk az igazunkért és kapják meg a valódi bűnözők a méltó büntetésüket a bíróságon , legyen az rendőr vagy bűnöző mert ilyen helyzetekben leginkább mindig a kis gyermekek sérülnek lelkileg , DE mi már tudjuk GYŐZNI FOG AZ IGAZSÁG !!


Hír TV is leadott minket :

[link]


GYömrői Hírhatár :

- [link]

- [link]



2013. dec. 19. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:

1. leültetni nem a rendőrség ültet, hanem az ügyészség és a bíróság


2. bármennyire is utálom mindet és a rendőröket is, tudom, hogy a mai világban NEM ÁRTATLANOK ülnek hónapokat.

2013. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ha meg lenne a kamerarögzítő"



Már régen nem fogadja el egy bíróság sem az ilyen felvételeket, mivel hamisíthatóak. CSak a hitelesített készülékekét veszik figyelembe önmagában

2013. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"DE mi már tudjuk GYŐZNI FOG AZ IGAZSÁG !! "


Már bent van akinek kell, mondhatod, hogy győzött.


A rendőrségnek mindig több bizonyítéka van, mint amit napvilágra hoznak. A cikkek, meg főleg a te írásodat meg úgy forgatod ahogy akarod, de egyik SEM HITELES forrás.

2013. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"továbbá a kamerarögzítőt , aminek semmi köze az ügyhöz lefoglalták elvitték"


"és ha nem lesz meg záros időn belül bizony komoly gondok lesznek rendőri oldalon , mert ez döntő bizonyíték azért is , mert igazolja nem bújkált"


Most döntsd már el, hogy mi van. Meg próbálj meg érthető mondatokat leírni.


A "sértett" egy idióta. A rendőrség meg jogszabályok alapján jár el. Ha valaki mond valamit úgy jár el. Ez esetben a sértett a kamu ember, majd felel érte amit mondott. De ez még nem hivatali visszaélés.


Járj utána, hogy mi az...


Ha holnap azt mondom, hogy valakinél fegyver van kimegy a TEK. És ha kamu nem a TEK a hibás, hanem én. Akkor lenne hibás, ha nem menne ki.

2013. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK !


Igenis ártatlanul ül , már 7 hónapja !!!

Én nem a levegőbe beszélek mikor azt írom ártatlanul van bent , mert már tudom kik kreálták rá ezt az ügyet , csak nem nevezem meg itt őket sem a bűnözőt aki bevitte a alkoholistát a rendőrségre , sem a rendőrt akihez bevitte , hiszen köztudott róluk miket csinálnak !

Aki pedig azt írta kifigurázva az utolsó mondatomat , hogy azért győzött mert bent van , hát tudod megérdemelnéd hogy a helyében legyél legalább pár napra a gyerekeidtől távol úgy hogy ártatlan vagy és azt se tudod miért is és meddig tartanak bent , utána biztos másképp látnád a világot !!

Egyébként meg én tudom bizonyítani a hivatali visszaéléseket is tudom jól mi az !

2013. dec. 20. 07:55
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tudsz valamit ne itt írogass, itt nem sok mindenkit hatott meg...
2013. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem a hozzád hasonló lelketlen bunkóknak szólt , és képzeld léptem ahol kell , de ez a közhely nem rólad szól !!


Aztán nehogy veled is hasonló történjen és ugyanígy reagáljanak rá mások neked is !

2013. dec. 20. 20:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Annyiból bánom , hogy írtam ide , hogy akik ajánlották ezt az oldalt azt mondták egymás segítéséről szól , hát erősen tévedtek , hisz itt csak magukat TÖKÉLETESNEK vélők írogatnak , akiknek fogalmuk sincs mi is a való élet , úgy hogy erről ennyit !!!

Ez persze nem a szerkesztők hibája ....

2013. dec. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!