Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátok hatására képes az...

A barátok hatására képes az ember megjátszani azt, hogy mi tetszik neki, és mi nem?

Figyelt kérdés

Itt a haverom, van egy legjobb barátja, aki elektronikus zenét hallgat, és a haverom ki nem állhatja ezt a fajtát, és mindig fikázza, ha valahol ez megy, hogy "ez nem is zene, ez zaj!"

És azt figyeltem meg, hogy mikor a legjobb barátja ezt berakja akkor meg tetszik neki, mondja, hogy "ÚÚÚ ez a szám nagyon jó! hangosítsd fel!"

De mikor ugyan ez a szám ment az egyik plázában akkor szidta, hogy ilyen eszaert nyomatnak.


Most ez azért van, mert megjátssza magát, annak érdekében, hogy jófejnek tűnjön a barátja szemében?



2013. okt. 4. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a szám ment a plázába, mint a havernál? Nem egyforma két "elektronikus zene". Van olyan, ami zajnak se minősíthető (sok dubstep, meg hardcore techno), de általánosan elmondható, hogy elektronikus zene kedvelő vagyok. Ha a baráti kör classic rock-ot hallgat, akkor azt hallgatom, van ami jobban tetszik a többinél, de általánosan nem kell kedvelnem az egész műfajt, hogy egyszer-egyszer meghallgassak a barátaim kedvéért egy számot.


Ah ez érthetetlen. :D


A lényeg: attól, hogy szeret sokféle stílust, vagy meghallgat, még nem játssza meg magát egyből! :)

2013. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ugyan az volt.

Tényleg! Előtte mikor hallotta szidta, hogy mi ez a vacak műzene. És hogy ilyen baromságot hallgatnak ma.

Amikor a barátjánál voltunk, akkor meg eljátszotta, hogy mennyire jó zene...

Ha valaki nem szeret valamit, akkor azt soha nem szereti.

2013. okt. 4. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
bizonyos pia után szeretheted... De így már azért teljesen más a felállás. :)
2013. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van benne vmi.

Húgom került bele egy baráti körbe,nem is az ő világa volt a 2 csaj meg mind zenei,mind öltözködésben megakarta változtatni a húgomat.Ő nekem mondta,hogy nem is tetszik neki ez az öltözködés,az olyan zenéket utája még is ha a két csajjal volt akkor tökre olyan volt mintha mindent imádna.

Az a baj,az emberek nem merik felvállani,hogy milyenek is valójában!


Én a barátaim előtt felvállaltam,hogy imádom a bulgár,román (Inna,Morena stb) zenéket.Hiába ők a diszkós zenéket szeretik és a bulgárt utálják.Ettől nem vagyok se több se kevesebb az ő szemükben és én sem gondolnám,hogy rossz emberek lennének.Mert a zene stílusunk különbözik.

De pl az egyik bnőm faluban lakik és imádja a mulatós zenéket is.Ha nála buli van tuti szól mulatós,nem mondom,hogy odáig vagyok érte,de ugyan úgy táncolok rá,mert tudom neki ez a fontos,persze mondom,jó kapcsoljuk már ki.De tudja,hogy páran nem szeretjük így egy pár számot lejátszik és utána jöhet más fajta zene is.Mondjuk van egy pia mennyiség amikor már leszarom milyen zene megy :D:D

2013. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!