Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy 18 éven aluli személyt...

Ha egy 18 éven aluli személyt elkapnak a rendőrök marijuana fogyasztással, az mire szamíthat? Biztos hogy kirúgják az iskolájából?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ezer százalék!!!
2013. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Körülményektől függ. 1g számít csekély mennyiségnek pénzbüntetést és felfüggesztettet lehet érte kapni.

Ha az iskolában kapnak el akkor az iskolától függ hogy kicsapnak-e, de ha megígéred hogy jó leszel akkor nem fognak.

2013. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a marihonalja rossz, értem?
2013. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy függő vagy és akkor elterelésre kell eljárnod fél éven át azt hiszem(előadás + vizelet). Semmi más nem lesz. Ezután 2 évig húzd meg magad, utána kezdheted előröl. Az iskolából nem hiszem, hogy kirúgnak.
2013. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=f7gTiJid3Ic

A viccet félretéve inkább ne füvezzél, igyál mint a többi rendes tizenéves :) (persze miután nagykorú leszel)

2013. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez főként az iskolán múlik. Valószínűleg az intézmény hírneve fontosabb lesz egyetlen tanulónál.
2013. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

,,Körülményektől függ. 1g számít csekély mennyiségnek pénzbüntetést és felfüggesztettet lehet érte kapni."


Ez nem most változott az új btk.-ban?


[link]

2013. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha nem az iskolában csináltad akkor elvileg nem
2013. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"Ne füvezzél, igyál mint a többiek" AZ alkohol öl, öregít, rombadönt, mégis legális.


A fű serkent, krónikus fájdalmakra tökéletes, növeli a sperma számot stb sorolhatnám, mégis illegális.


Hol itt az emberi logika :)

Én 6 évet végig füstöltem középiskolában, Pesten, sosem buktam le.

2014. febr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Mi az ami más lett miután abbahagytad?
2014. febr. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!