Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elköltöztem másfél év után a...

Elköltöztem másfél év után a barátomtól, szakitottunk és nem akarja visszaadni a holmijaimat. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Együtt éltem valakivel másfél évig, aki többször mind verbálisan, mind fizikailag is bántott.Ebből elegem lett és úgy ahogy voltam, egy szál ruhában jöttem el tőle.Most nem hajlandó semmimet sem visszaadni, pedig ruhán kivül van még nála értékem is (laptop,egyéb eszmei értékű dolgok)

Mit lehetne tenni?Egyedül nem akarok odamenni, ő meg kijelentette, hogy senki sem mehet oda hozzá, csak én mehetek be a házba.



#szakítás #visszatartás #másfél évig
2013. dec. 30. 16:35
 1/7 anonim válasza:
94%
Rendőrség.
2013. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Feljelentheted a rendőrségen és odamész rendőrrel és elhozod a holmijaidat.

Csak mondjuk arról nem árt bizonyítékot mutatni, hogy a dolgok, amik ott vannak, valóban a tieid-e, mondjuk laptop a neveden van-e, mert amennyiben nem tudod bizonyítani, hogy a te dolgaid, akkor sajnos azt is mondhatja, hogy azok az övéi és te mit akarsz velük.

2013. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
ugyanilyen helyzetben voltam.rendörõk kisèrtek a cuccaimèrt.ruhàimat összeraktam de a tvre ès a laptopra azt mondta h ö vette mèg mielött megismert, holott nem volt igaz.elsö fizumbol èn vettem.a rendörök azt mondtàk ha valoban enyèmek a cuccok akkor pert kell inditani
2013. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Rendőrséggel sokra nem mész (tapasztalat). Inkább két nagyobb férfival menj el a cuccodért.
2013. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rendőrség, mert a hivatalos út nem mindig járható. Azt mondod egyedül mész, közben a meglepi ismerősök is beugranak.


Egyébként az ilyen férgek csak a nőkkel merik ezt megcsinálni. Oda állna akár egy gyengébb férfi már csak kérni merne. Egyéni megjegyzés: bár értelmesnek tartom magam, de én az ilyet még búcsúzásképpen jól meg is verném. Nem kedvelem az ilyen zsarnok barmokat.

2013. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A laptopról van számlám, ezt még időben olyan helyre raktam, hogy meglegyen! Az a baj, hogy semmilyen kompromisszumra nem hajlandó ez a valaki, igy oltári botránynak nézek elébe mindenképpen! Nem tudom, mi a jó megoldás, mert pl. az a 2-3 erős férfi sincs meg...szóval ha más nem megy marad a rendőrség az ünnepek után... :-(
2013. dec. 30. 21:28
 7/7 anonim válasza:
Smasszereket, verőlegényeket kell vinni, ha mindent akarsz hozni ami jogosan a tiéd. A rendőrökkel csak a cécó van sajnos.
2014. febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!