Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szakítottunk. Azóta már túltetem magam rajta, de?

Figyelt kérdés
de mikor már majdnem ismerkednék, jeleket küldhetnék, valamiért nem teszem. Már elfelejtettem úgy ahogy a régit, már nem is szeretnék összejönni mégegyszer. Már nem akarok semmit, semmi érzés ha látom a képét, vagy az utcá a személyiségét. De valamiért még másfél év után sem tudok nyitni újra az emberek felé. Pedig előtte könyebben ment. Mit tudok tenni?
2012. okt. 12. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkoznod kell tovább, nem szabad hagynod, hogy az "emlékképe" olyan szinten megmaradjon benned, hogy az ne engedje neked, hogy újra felszabadultan tudj ismerkedni! :)Tudom milyen rossz érzés ez, de gondolj bele inkább arról az oldalról, hogy ha most nem veszel erőt magadon, hogy meg akarj ismerni másokat, akkor ez a "visszautasítás" másokkal szemben még jó darabig nem fog elmúlni...főleg nem magától! Szóval hajrá! :)
2012. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)
2012. okt. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!