Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már szakítottunk. Másfél évig...

Már szakítottunk. Másfél évig voltunk együtt. Neki sincs barátnője, nekem sincs barátom. Mennyire lenne helyénvaló, ha tartanánk továbbra is a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Másfél év nem kevés idő és nekem fontos ő, hiszen szinte családtag volt nálunk, én is az voltam náluk. Nem akarunk egymással összejönni, csak barátságot/haverságot szeretnék. Másfél évig ő volt a legjobb barátom, szerelmem, de nem működött köztünk. Csak szeretném tartani vele a kapcsolatot. Szerintetek hülyeség lenne?


20/L, 21/F


2010. jún. 1. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség.Szerinte ha a szerelem nem isműködik, az embert mint barátot még szeretheted. Én 3 volt barátommalis nagyon jó baráti viszonyban vagyok, azóta én is ők is megházasodtunk, de a barátságok (most már a családok között is) megmaradtak. A gyerekek együtt játszanak,összejárunk.
2010. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ő is így gondolja-e. Meg hogy mennyi ideje szakítottatok
2010. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

kettőn áll a vásár.

ha ő is így gondolja miért ne?De szerintem beszéld meg vele...

Én is csak haverságot akartam exemmel,de ő ezt nem fogta fel,most meg fúj rám...:S

Néha furák a férfiak,szóval óvatosan ezzel a haverok maradunk vagy barátok maradunk témával...3 hónap minimum amíg kialakul az az ugymond közeledünk egymáshoz,de szigorúan haverok maradunk szisztéma...

de ha már a kapcsolatban is ilyen jóban voltatok...végülis egy próbát megér ^^

2010. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ha a párod szeretné akkor nyugodtan megpróbálhatjátok!

De ha te se és a barátod se szeretnétek újra a kapcsolatot akkor igenis legyetek csak barátok!! De azért az elején óvakodj attól hogy ne lásson meg téged a leendő másik pasiddal mert az nagyon is rosszul eshet neki!

Ennek adjál egy kis időt!

Azt kérem hogy mindenki tartsa tiszteletben ezt!

Ezt tapasztalatból tudom sajnos! :S


Üdv.: 22/F

2010. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. Nem csak párkapcsolat létezik, hanem barátság is. Nekem is van egy barátom, akivel annak idején jártunk.

Csak egyik félnek sem szabad hiú ábrándokat kergetni, és el kell fogadnia, ha a másiknak új párja lesz.

Más kérdés, hogy vannak nők, akik nem bírják elviselni, hogy a párjuk más nővel barátkozzon, vagy tartsa a kapcsolatot az exével.

2010. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Megbeszéltük, hogy nem akarunk egymástól semmit, ami eddig nem ment ezután sem fog. Néha-néha találkozunk, beszélgetünk és ennyi. :) Köszönöm! :)
2010. jún. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!