Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megnyernétek a lottót...

Ha megnyernétek a lottót adnátok valamennyi pénzt valami gyógyíthatatlan betegség elleni kutatásokra?

Figyelt kérdés
Én igen, de van aki azt mondja hülye lenne..
2009. nov. 28. 18:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A lottó nyeremény is véletlen lenne, nekem sem adott senki semmit, de ha már így alakulna miért ne adakozzak hátha lenne gyógyszer a rákra, meg ilyesmikre.
2009. nov. 28. 19:30
 12/20 anonim ***** válasza:

Biztos nem!


Talán egy éve történt, hogy egy jószívű idős házaspár többszázezret adott egy kisfiú gyógyítására, és kiderült, hogy kisfiút mégsem lehet kezelni, mert ténylegesen harmincezer jutott el a megfelelő számlára.

Az újság kérdésére pofátlan vigyorral azt mondta az alapítvány képviselője, hogy valamiből nekik is élni kell.


Hát ezért nem adnék. Én egy polgármester feleségét sem támogatom! Nincs annak semmi teteje, hogy alapítvány-működtetési költség címen az én adományomat lenyúlja.

2009. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
a ráknak rég van ellenszere, de a vegyiparnak nem érdeke hogy ezt ki"szivárogtassa".... hatalmas pénz ez nekik, sajnos köcsög világban élunk
2009. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Adnék!

79%-os nem kaptál senkitől semmit? Az életet azért csak kaptad nem? Vagy beteg vagy? Az egészség is érték nem gondolod?"



Az életet nem a kutatólabornak köszönhetem hanem a szüleimnek,és makkegészséges voltam világ életemben minden gyógyszer nélkül (még vitaminokat sem szedek bogyók formájában)És a tudomány fejlődik a kis alamizsnám nélkül is,mert súlyos dollármilliárdok folynak be kutatásokra. én már csak ilyen önző vagyok.

2009. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért adnék, a kutatók is tudnak lottózni nem? Ha kell a lottónyeremény, játszanak érte ők is úgy, mint bárki más.
2009. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Adnék, de én kutató vagyok, így nem érzem átláthatatlannak a rendszert.


„A világ legtekintélyesebb és legbiztosabb tőkéje a jövő.”

2009. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én ha nyernék akkor azt csinálnám,hogy a klinika akit dijazni szeretnék,felkeresném azt az orvost,hogy mire van szükségük honnan szerzik,be jöjjön el velem én ott kifizetném.Meg az osztálya személyzetét,orvossal nővérrel takaritónővel együtt,egy valami jó vendéglátóhelyre,és ott egyenlő arányban amit arra szántam kiosztnám nekik személyesen jutalomként.Igy nincs,hogy elveszne valamerre.A kutatásra is megnézném,hogy mi szolgálná az egészségünket,na akkor erre itt van ennyi és ennyi és befizetném a számlájukra és fél év múlva megnézném mire is költötték és melyen eredményes a munkájuk.
2009. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha megnyerem, már adtam: a nyeremény ugyanis adózott.


Amúgy: te tényleg hiszel még a tündérmesékben? Nem gondolod, hogy amikor 7 milliárd embert, akinek a nagy része felesleges, jó, ha elviszi valami gyógyíthatatlan? Csak annyi kell belőlük, hogy bármely munkásnak azt lehessen mondani: pótolható vagy.


Az általad említett módon adott összeg sok mindenre fordítódnak, csak arra nem, amire szántad.

2009. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Na erre mondtam már korábban is más témában, hogy születés szabályozás kellene az egész földön.
2009. dec. 1. 13:15
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem adnék senkinek semmit.

De legalább őszinte voltam.

2021. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!