Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetést kaphat az...

Milyen büntetést kaphat az akiről kiderül hogy egyetlen növénnyi marihuánát termeszt az otthonára saját fogyasztásra?

Figyelt kérdés

én nem termesztek, és nem is szívok, de ki tudja mit hoz a jövő :D


kíváncsi vagyok erre. Valami jogász van errefele?


jah és ha 1 grammal kapnak el a rendőrök?



2014. jan. 6. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
otthonában*...
2014. jan. 6. 22:35
 2/7 anonim ***** válasza:
(1) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személy felhasználásával kábítószert termeszt, előállít, megszerez, tart, az országba behoz, onnan kivisz, az ország területén átvisz, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
2014. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ZsoltikaŐr válasza:
24%
Na valami okoska válaszolt előttem:)) Jó, a BTK-ban valóban igy áll. De a valóság más. 2 lehetőség van, ha elkapnak 1 grammal. Vagy elveszik a rendőrök,és elszivják:)) Vagy bevisznek és elterelésre kell menned.Ennyi. Igazából ők is tudják hogy csak idő kérdése és részlegessen vagy legalizálják vagy szemet hunynak mint sok más országban. Nem mondom hogy nem ártalmas, de az alkoholhoz és a cigihez képest sehol sincs. Ennyi...
2014. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3/3

elterelésre akkor küldenek csak, ha először kapnak el, kis mennyiséggel és SOHA nem adtál senkinek egy slukkot se!

amint valakinek felkínálod, nem kell, hogy elfogadja, te már dealernek számítasz (terjesztőnek) és nincs elterelés!

2014. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az egyik barátomat (19 éves) kb. 2 hónapja, vagy még annyi sem kapták el egy pakkal. Bevitték, bent volt egy napot, vizsgálatokra vitték, kihallgatták, honnan van, stb., majd elengedték.Azt mondták, két hónapon belül kapja a levelet a tárgyalás részleteiről. Bár már a rendőrök is mondták neki, hogy, nyugodjon meg, nem fog semmi komoly történni, lesz priusza (annak mondjuk vannak hátrányai, pl. nem csinálhat itthoni egyetemen mesterképzést, stb.), elküldik valami pszichiáterhez, és ennyi. Februárban lesz majd a tárgyalása.
2014. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na a priusszal valószínűleg jó nagy hülyeséget mondtak neki...Hogy jön ide a mesterképzés?
2014. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, ezt mondták neki a kopók :D
2014. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!