Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oroszországban népszavazás...

Oroszországban népszavazás lehet arról, hogy büntethető legyen-e a homoszexualitás, csak szerintem elképesztő ötlet?

Figyelt kérdés
Teljesen igazságtalan, és félelmetes döntés(még a felvetés is). Ezt úgy mondom, hogy heteró vagyok. Senki nem tehet arról, hogy milyen. Az egyházi esküvővel nem értek egyet meleg párok esetében, de nekem nem számítana, hogy házasodhatnak-e vagy sem. A gyerekvállalásról nem tudok statisztikákat (meleg párok esetében), hogy milyen hátránya van a gyerekre nézve, de még mindig jobb helye van egy babának egy meleg párnál , mint annál aki veri, bántja a gyereket.
2014. jan. 10. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ilyen még Oroszországban sem lesz.

Csak a homoszexualitás nyilvános népszerűsítése (pl. médiában, utcai meleg parádék), amit elítél az állam, otthon azt csinálnak, amit akarnak.

2014. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Jó lenne ha lenne, legalább lehetne példát venni Oroszországról. Bár nem hallottam erről a hírről, valószínűleg csak kiszíneztek valamit.

Ott inkább a buzulás propagandáját büntetik, ami úgy próbálja beállítani ezt a degeneráltságot, mint normális dolgot. És ezek a legrosszabbak. A normális, csendes homoksosokkal nincsen probléma, de a büszkén utcán mellet veregető, vonulgató szodomitákkal annál inkább.

2014. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

"A gyerekvállalásról nem tudok statisztikákat (meleg párok esetében), hogy milyen hátránya van a gyerekre nézve, de még mindig jobb helye van egy babának egy meleg párnál , mint annál aki veri, bántja a gyereket."


Ez aztán az érv. Ha tökön rúglak 2x az még mindig jobb mint ha levágnám a kezedet, szóval az elsőt csináljam csak nyugodtan...


A gyerekre nézve szerintem káros, és nem szivesen lennék a helyében, főleg amikor az iskolában kiderül és azért fogják 12 éven keresztül ütni és kiközösíteni mert homárok a szülei. Igen ennek nem kellene így lennie, de a gyerekek olyanok miatt is kiközösíthetnek valakit ha szemüveges. Arról nem beszélve, hogy a normális fejlődéshez kell egy apa és egy anya a gyerek mellé. Igen ez azt is jelenti, hogy a csonka család sem ideális a gyereknek (erről viszont ugye van sok felmérés), node a csonka szülőtől nem veheted el a saját gyerekét csak emiatt, míg ha a melegek gyereknevelését nem engeded akkor egy egésségesebb fejlődést biztosítasz a jövendő generációnak.


A melegekkel önmagában nincsen baj, de gyereket nevelni szerintem ne akarjanak, és ne vonulgassanak fel az utcán hirdetve, hogy ők mit csinálnak az ágyban. Sok szexuális aberráció létezik (amikkel nincs is baj amíg minden félnek kellemes), de viszonylag kevés animal szexes vagy gruppen partis felvonulást látni, ellenben a melegfelvonulás rendszeres. Az pedig, hogy egy hetero molesztálni fogja a gyerekét míg egy meleg nem azt kifejezetten beteg hozzállásnak tartom a részedről.

2014. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem lesz erről népszavazás.

Ez kamu hír.


Csak valamelyik politikus mondott ezzel kapcsolatban valamit és a nyugati sajtó kiszínezte meg kifordította, hogy rossz fényben tüntesse fel a csúnya gonosz, antidemokratikus Oroszországot.

2014. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 rémuralom ***** válasza:
100%
Még ha homofób volnék, akkor is tiltakoznék egy ilyen törvény ellen. A homoszexualitással senki senkinek nem árt (legfeljebb saját magának, amennyiben valaki így vélekedik, de én ezt sem gondolom), így nincs ok arra, hogy büntetni kelljen. Ráadásul betarthatatlan is: egy homoszexuális kapcsolatot éppen úgy titokban lehet tartani, ahogy egy heteroszexuális kapcsolatot is, csak elég ügyesnek és kreatívnak kell lenni ahhoz, hogy senki se fogjon gyanút. Betarthatatlan törvényeknek pedig akkor sincs értelmük, ha egyébként maga a törvény jó célt szolgálna, jó szándékból került volna a törvényhozók elé. Hát még ha nem.
2014. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Magát a homoszexualitást nem büntetném, az egy adottság. Az én szememben az egy betegség (tudom, a brit tudósok szerint nem) nem tehet róla a homár, hogy az. Elég baj ez nekik. De a melegpropagandát, felvonulósdit, melegházasságot bizony nem engedném. A gyerek "vállalást" - mert csinálni nem tudnak - sem. Betegségként kezelném, ha rajtam múlna.
2014. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%

Milyen jó, hogy nem rajtad múlik, Hakapeszi. A hír meg egy ortodox pap nyilatkozata és semmi más, semmi politikai történést nem fog kiváltani.


De ha a melegséget, ha szájhúzva is, de tolerálod, HM, a házasságot miért nem? Tudtommal az is durván magánügy.

2014. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"De ha a melegséget, ha szájhúzva is, de tolerálod, HM, a házasságot miért nem? Tudtommal az is durván magánügy."


Én még csak - csak tolerálnám, agyon mégsem üthetjük őket. De a házasságnak most is vannak feltételei és valószínű mindig is lesznek. Én sem vehetek el még egy nőt a feleségem mellé. Ha kiterjesztjük a házasság fogalmát egyneműekre, miért nem terjeszthetnénk ki több személyre is?

2014. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kiterjesztjük a házasság fogalmát egyneműekre, miért nem terjeszthetnénk ki több személyre is?"


Miért ne terjesszék ki? Ha mind a 3 fél beleegyezik, miért ne lehetne valakinek két felesége? Kinek ártanak vele? Mondjuk az igaz, hogy ezzel vissza lehet élni az adókedvezmények miatt, korlátlanul lehetne érdekházasságot kötni a családi adókedvezmények kedvéért. De egy olyan korlátozással, hogy egy muszáj mindkét félnek egy helyen lakni, simán engedélyezném a poligámiát is.

2014. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Felőlem aztán kiterjeszthető lenne, figyelembe véve a tapasztalati korlátokat más országokból (azonos pénzügyi támogatás, stb.). Ha az USA-nak meg a fél arab világnak megy, felőlem menjen itt is.
2014. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!