Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményez senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez senki sem népszavazást arról, hogy a meleg esküvő is legális legyen/ a melegek is fogadhassanak örökbe?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a magyar törvények ezt népszavazás által eldönthetővé teszik-e, de annyi hozzászólást olvastam itt, akik nem ellenzik ezt, nem értem, hogy miért nem próbálkozik meg ezzel senki sem. (ne mondjátok, hogy én miért nem! Még nem vagyok 18 + rólam még nem sokan tudják a dolgot)

2012. dec. 3. 21:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
12%
A miért-et nem tudom, de remélem nem is fog senki, és nem is lesz soha! Minek kettő melegnek egy baba??? Ááá!
2012. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
24%
Elmentek otthonról??? Gondolkozz már épp ésszel ha van. A gyerek helyébe képzeld magad. Ovodába nemfogja érteni h mindenkinek anyukája meg apukája van neki meg 2 apukája. Suliban halálra cikizik. Egyszoval két meleg csinál egy harmadik meleget mert ezt látja és azt hiszi hogy ez jó.
2012. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
81%

Életem! A FDIESZ-KDNP van hatalmon. A KDNP-ről sokan elfeledkeznek, de leírom neked szóban is:

Kereszténydemokrata Néppárt. Kizárt, hogy egy keresztény kormány aláírjon efféle törvényeket.

2012. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
23%
ha lenne is népszavazás, és neadj Isten megszavaznák a buta népek, a Parlament akkor sem lenne kötelező elfogadni
2012. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
24%

Pár éve volt rá mód, hogy aláírással a melegek mellé álljanak, és engedjék a házasságot, örökbe fogadást. A statisztika szerint nagyobb részben ellenezték mint hogy mellette lettek volna.

Így Magyarországon a bejegyzett meleg élettársi viszony engedélyezett de sem a házasság sem az örökbe fogadás nem.

Én személy szerint szintén nemet mondanék. Legalábbis az örökbefogadásra.. 2 meleg férfi nem családi kép egy gyerek számára..

2012. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
20%
Alkotmányban van tiltva a melegházasság. Szóval ezt buktad.
2012. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%

Oh, és még valami! Civil nem kezdeményezhet népszavazást.

Ha összegyűjtöd azt a nemtommenyi aláírást. csak arra kötelezed őket, hogy viassák meg a kérdést.

Megvitatják, úgy döntenek, hogy ne legyen szavazás, és kész. Egyébkét is: költséges, és felesleges-a magyar társadalom nincs felkészülve a meleg szülőkre.

2012. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy KDNP, meg minden, de gondoltam, hogy hátha a fiatal generáció normálisabb... egyébként meg én nem értek egyet ezzel az egész dologgal. A házasság már rég nem az a "szent" dolog, aminek gondolják. Mi a helyzet a rengeteg megcsalással, válassal stb. Az örökbefogadáshoz pedig szerintem én (akár egyedül is) sokkal jobb szülő lennék, mint sokan akiket ismerek, ezért felháborítónak tartom ezt az általánosítást. Arra meg, hogy miért van 2 apukája, nem kell a választ keresni, mivel nem feltétlen kéne neki 2 apuka, az apukák tudnak együttlenni este is, amikor a gyerek pl. a nagyinál van, vagy alszik stb. Szóval mindent meg lehet oldani, csak gondolkodni kell hozzá. (egyébként azért voltam kíváncsi, mert én ezért fogok Mo-ról elköltözni, gondoltam hátha maradhatok, mert igenis szeretek itt élni, szeretem hogy magyar vagyok, de vannak dolgok amikkel nem értek egyet)
2012. dec. 3. 21:57
 9/47 anonim ***** válasza:
70%
A meleg eskuvot szerintem is engedelyezni kene.Senkinek nincs abba beleszolasi joga hogy a masik kit szeressen vagy kivel kosse ossze az eletet.De az orokbefogadast nem. Ott mar egy masik ember is serulhet miattuk.
2012. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Másrészt, még az örökbefogadást ellenzőknek igazat adok RÉSZBEN, vannak olyan dolgok amik aggályosak lehetnek. Viszont az esküvő része nem tudom kit zavarna a mély hívőkön keresztül. (de azért ne gondoljuk/ják már h ők tökéltesek, gondoljunk akár a rengeteg pedofil papra)
2012. dec. 3. 22:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!