Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek, ha a rendőrségi...

Mit tehetek, ha a rendőrségi tanúkihallgatásom során végig furcsán (szerintem törvénysértően) viselkedtek velem, és úgy állítottak be, mintha nem mondanék igazat?

Figyelt kérdés
rendőrség, kihallgatás

2014. jan. 10. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos egyelőre úgy tűnik, vádolnak valamivel, amit nem követtem el...

2014. jan. 10. 20:33
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha gyanúsítottként hallgattak ki, akkor alap, hogy úgy állították be, hogy hazudsz, amikor tagadod.
2014. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te voltal az.
2014. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sértettként hallgattak ki.
2014. jan. 10. 20:56
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
És miben nyilvánult meg, hogy nem úgy viselkedtek, ahogy kellett volna? Azért nem mindegy. Ha az eljárási jogaidban korlátoztak/akadályoztak, az törvénysértő, a szimpla keresztkérdések, esetleg kételkedés, avagy bunkóság lehet a nyomozástaktika része is akár.
2014. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azzal kezdték, hogy ne állítsam, hogy az történt, ami. Folyton a hamis tanúzás veszélyeit emlegették, úgy, hogy még meg sem szólaltam. Nem engedtek ügyvédet.
2014. jan. 10. 21:07
 8/16 anonim ***** válasza:

"Azzal kezdték, hogy ne állítsam, hogy az történt, ami. Folyton a hamis tanúzás veszélyeit emlegették, úgy, hogy még meg sem szólaltam. Nem engedtek ügyvédet."


Így jártak el helyesen, ez a kihallgatás. Nem kedves nénik ülnek ott mosolyogva.


Amikor úgy gondolják, hogy hazudsz akkor figyelmeztetnek ennek a törvényi következményeire.


Amikor felhozzák a bizonyítékokat, akkor azt nehogy kényszerítésnek vedd majd.........

2014. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Amikor úgy gondolják, hogy hazudsz akkor figyelmeztetnek ennek a törvényi következményeire."

Amíg egy szót sem szóltam, miért gondolják, hogy hazudok?

2014. jan. 10. 21:26
 10/16 SimkoL ***** válasza:
Sértettként ügyvéd. Már gyanús. Ami történt te tudod elmondani és a nyomozó hatóság majd eldönti, hogy megáll-e valamilyen bcs.
2014. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!