Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy dobjam ki a feleségemet?

Hogy dobjam ki a feleségemet?

Figyelt kérdés

A szeretője, akiért elhagyott, meghalt a hétvégén, ezért visszaköltözött hozzánk, mert a házunk félig az övé, a szerető lakásából pedig kidobták. Nekem már van egy új kapcsolatom, ő itt él velem és mindkettőnknek kellemetlen a szituáció. A feleségemmel nem lehet beszélni, mert maga alatt van, de ezzel is csak a hangulatot rontja az otthonunkban.

Most mihez kezdjek vele?


2014. jan. 15. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim válasza:
97%
el kell válni és el kell osztani a vagyont. ha közös a ház mégis hogy gondolod hogy amjd csak ti laktok benne az uj pároddal. adjátok el ha máshogy nem tudjátok kifizetni egymást, ezt mindenhol igy csinálják. Kidobni nem tudod mivel neki épp ugy joga van ott élni mint neked.
2014. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
97%
Igan a házat el kell adni. Ameddig nem tudjátok eladni és ha belefér esetleg megállapodni vele, hogy ti használjátok az egész házat cserébe neki fizettek egy albérletet. A házból nem dobhatod ki.
2014. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
74%

nem szemét, hogy ki kelljen dobni..


viszont őt sem értem, hogy miért megy vissza..

szépen meg kell kérni, hogy menjen el, mert nem kívánatos a jelenléte



váljatok el, akkor rendeződik a helyzet..nem is értem, hogy mindkettőtöknek új párja van/volt és még mindig házasok vagytok...


3 lehetőség:

kifizetitek a házból

lakáshasználati díjat fizettek neki

vagy eladjátok a házat

2014. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek!

Nem túl bonyolultak a lépések.

Válás, vagyonmegosztás, ház eladás.

2014. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
20%
(mármint én a feleség helyében, kértem volna már lakáshaszálatit, vagy a házból kifizetést, természetesen nem mentem volna csak úgy albérletbe, ha van egy fél házam)
2014. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
85%

Szépen belenyulsz a tárcádba, és a piaci érték 50%-át a kezébe nyomod, és huss élhetsz bódógan:D Vagy van még egy variáció: szépen összecsomizol és fogod a kis kacsóját a jelenlegi nődnek, és ki lépsz az ajtón:)


Látod mily egyszerű ez?:D

2014. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 A kérdező kommentje:
Két évig ide sem nézett, nem követelt semmit, üres kézzel elment. Ha nem is szemét, azért elég nagy szemétség amit most művel.
2014. jan. 15. 11:18
 8/125 anonim ***** válasza:
88%
+ amíg ti kettecskén éltetek a házikóba, a lakáshasználati dijat se felejtsd el kifizetni a volt asszonykának, hogy nehogy adós maradj:D
2014. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
80%
7 Hát akkor kezdheted a fizetést, a két évre:D
2014. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem is szemét, azért elég nagy szemétség amit most művel.



Kinek a szemszögéből?:D Az uj nőci szemszögéből valóban, hiszen mily szemét a nej, hogy nem hagyja kisemmizni magát:D Igy gondoltad?:D

2014. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!