Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nekem ebből ugye nem lehet bajom?

Nekem ebből ugye nem lehet bajom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de megijedtem emiatt. Érdekelt, hogy mennyibe kerülnek a fegyverek. És gondoltam rá keresek az interneten. Nem akartam-akarok vásárolni csak kíváncsiságból. Rá is mentem az egyik oldalra mikor ez fogadott:

Ön egy fegyvereket tartalmazó weboldalt látogatott meg!


Csak akkor lépjen be, ha Ön szakmai célú látogató (tehát kizárólag viszonteladó, vagy fegyverek felhasználásával hivatásszerűen foglalkozó személy), mert oldalaink csak és kizárólag szakmai célú információkat tartalmaznak. Minden egyéb esetben felkérjük, hogy hagyja el az oldalt.


A BELÉPÉS feliratra való kattintással Ön kijelenti, hogy szakmai célú látogató (tehát kizárólag viszonteladó, vagy fegyverek felhasználásával hivatásszerűen foglalkozó személy) , és a lapon található információkra szakmai célból van szüksége! Felhívjuk figyelmét, hogy a BELÉPÉS feliratra való kattintással Ön hivatalosan ajánlatot kér cégünktől (az 1997 évi. LVIII. Tv. alapján).


És ott volt, hogy belépés ugye. De mi ez, hogy automatikusan ajánlatot kér vagy mire gondolnak ez alatt? Hisz nem adtam meg semilyen adatot sem meg semmi. Vagy az nem probléma, ha én megnéztem?


2014. jan. 16. 17:38
 1/1 kovpet ***** válasza:
Valami idióta jogszabály miatt kell kiírni ezt, hagyd figyelmen kívül :)
2014. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!