Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le mondtam a prostit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le mondtam a prostit lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
be voltam jelentkezve hozzá előtte egy nappal felhivtam azt mondta előtte egy órával az nap hivjam fel mert előtte levő nap nem tudja megmondanni hol lesz ,át verés szagot éreztem egész este nem is aludtam az izgalom miatt regel felkeltem és lemondtam sms be ,lehet ebből bajom?

2014. jan. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
A számod alapján a strici lefogja nyomozni a címed, és oda fognak menni balhézni, mert más kuncsafttól vetted el az időpontot csak úgy poénból.
2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Frepi voook ***** válasza:
28%
Holnap délelőtt kapni fogsz egy hívást valami ismeretlen embertől, találkozóra fog hívni ahol a beleidből akar majd pulcsit kötni magának.
2014. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso ne ijesztegesd mar xd
2014. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a-a
2014. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz. A legrosszabb esetben is csak, megörzik a teló számod és legközelebb nem veszi fel a lány.
2014. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te vagy az slayer?
2014. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!