Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Romániában belefutottam...

Nagy568 kérdése:

Ha Romániában belefutottam egy trafiba,50 helyetett,77 km/h-val mentem. A román rendőr megállított. A bírságot nem fizettem be, lesz ebből bajom?

Figyelt kérdés
Ki akartam fizetni a bírságot helyszínem de azt mondta hogy nem tud vissza adni. Így ki állított egy számlát és azt mondta hogy fizessem be másnap. Én nem fizettem be haza jöttem.
2014. jan. 8. 20:25
 1/8 A kérdező kommentje:
aztán eszembe jutott hogy mit művelnek nálunk a románok és nem tudják rajtuk be hajtani a bírságot.
2014. jan. 8. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, legközelebb megállítanak, és kapásból bevisznek :)
2014. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy fognak be vinni ha ritkán járok romániában
2014. jan. 8. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem balek volt a rendőr. Nem hiszem hogy a románok számitógépes inteligenciája megközeliti a németekét.
2014. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
Én is belefutottam egybe (tavaly) 98-cal. Nem tudtam pénzt váltani, nem tudtam befizetni, azt mondták semmi gond, jó utat!
2014. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Román rendőr létére elég balfék volt. Arrafelé úgy megy, hogy bemondja, hogy 30-cal kellett volna menned, de több, mint kétszeresével mentél, tehát elveszi a jogsid. Aztán zsarol azzal, hogy elveszi a jogsid, meg vagy 1000-1500 lejre megbüntet. Aztán persze két rendőr van a kocsiban és eljátszák a jó rendőr-rossz rendőr sztorit és a "jó rendőr" mindenképpen próbál "segíteni" neked és meggyőzi kollégáját, hogy eltekinthet a jogsi elvételtől, feltéve, ha van nálad elég lej, euro, dollár, forint...

És ezzel a zsarolással megtriplázzák a fizetésüket. Arrafelé inkább ez a divat.

2014. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

#6


Sok filmet nézel:)

2014. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nem film volt és nem is pletyka, sajnos. Legyen ennyi elég...
2014. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!