Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv mindenkinek! Mióta be...

Üdv mindenkinek! Mióta be hozták az első rezsi csökkentést mi mint lakók (60) nem kapjuk azóta sem. Értem ezt a fűtésre. Lassan már 30%nál járunk?

Figyelt kérdés
Egy 4 szintes panel társasházban élünk,ahol megválasztott közös képviselőnk van. Saját (illetve a k.képviselő férjének KFTje üzemeli) kazánház van. Innen van fűtésünk,melegvízünk. Ide fizetjük a szolgáltatásokért a díjakat.Mióta be hozták az első rezsi csökkentést mi mint lakók(60) nem kapjuk azóta sem.Értem ezt a fűtésre,ugye mert gázkazánok vannak és gondolom a kft is meg kapja a csökkentést a gázra,áramra. Érdeklődünk mi a k.képviselőnél,de mindig vagy fennhangon(ugye legjobb védekezés a támadás) válaszol az idősebbeknek őbelőlük sok van) és azt veszem észre bele törődnek,pedig lassan már 30%nál járunk.De ugye egy fecske nem csinál nyarat.Most nézzük (gondolom a sok kérdésre) kiirta a faliújságra,hogy MIVEL A KAZÁNHÁZ ÜZEMELTETŐJE xyKFT NINCS KÖZVETLEN SZERZŐDÉSBEN AZ E-ONnal, IGY NEM RÉSZESŰL A REZSI CSÖKKENÉSBEN. Akkor hogyan is van ez? Mert én ilyenről nem hallottam,ugye ha nincs közvetlen szerződésben akkor mint nagy fogyasztó,hogy kapja a gázt,áramot. Szerintem ez is valami kitérő duma,gondolja ha eddig csak ennyibe hagyták,igy legalább nem lesz ilyen kérdés felé. De ha rosszul gondolom,segitsetek ki,és ha jól akkor mit és hogyan lehet lépni. KÖSZÖNÖM
2014. jan. 19. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyfogyasztó, ha már egy egész társasházat fűt és meleg vízzel lát el, a rezsicsökkentés pedig a kisfogyasztókra érvényes.
2014. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, a közvetlen fogyasztókra érvényes csak a dolog, akik a nagy energiaszolgáltatókkal vannak szerződésben.
2014. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát rossz helyen laktok. Az vigasztaljon, hogy ha ilyen cég üzemeltet, akkor valószínűleg már így is viszonylag olcsó a rezsi. Ha ez mégsincs így, mert van olcsóbb konkurenciája, akkor meg az ellen kell tiltakozni, hogy a társasháznak miért egy drága céggel van szerződése.
2014. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!