Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek? (pótdíj)

Mit tehetek? (pótdíj)

Figyelt kérdés

A mai napon történt hogy egy helyi járaton megbírságoltak 6000 ft-al. Történet a következő: tömeg volt a buszon, mindenki lyukasztotta a jegyét, következő megállónál ellenőrök. Mire odaértem elkezdtem kapkodni mert megláttam őket, erre az ellenőr odajön,(már a lyukasztóban volt a jegyem) kihúzza a kezemből, és azzal jön hogy nem akkor kell lyukasztani amikor meglátjuk az ellenőrt. Azt mondta reklamációnál a Volán irodájában van lehetőség. Én ezt g*ciségnek gondolom. Kérdés: mi a f** joga van ahhoz hogy kihúzza a kezemből a jegyet, majd azt mondja nem érvényesítettem és 6000. 2: Mit tudok tenni?


Értelmes válaszokat megköszönöm.



2014. jan. 31. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt teheted, hogy befizeted.
2014. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja.

Amúgy milyen buszon voltál, ahol tömeg volt, és mindenki lyukasztotta a jegyét??? Mert ez nem jellemző M.O-ra, úgyhogy kicsit sánta a sztorid...

2014. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
helyi járaton 2 osztállyal rajta ;)
2014. febr. 2. 23:21
 4/4 anonim válasza:
Ha jól emlékszem, ha olyan bérletet veszel, ami azon az útvonalon érvényes és bemutatod nekik az irodában, akkor kevesebb a bírság. Amúgy ne legyél puhakuki, én 6 évet jártam 3 bkv jeggyel, csepelre Érdről, 1x kaptam bírságot mert nem akartam leszállni, és nem volt jegyem
2014. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!