Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ORSZI által megállapított...

Az ORSZI által megállapított százalék mennyi idő után törlik el? Épp ezt akarnám.

Figyelt kérdés
Már 18 éves korom előtt leszázalékoltak pszichés betegségre.Majd 21 évesen elhagytam gyógyszereimet és teljesen rendbe jöttem.Azóta az érettségim mellé szereztem nyelvvizsgát,szakmát valamint jelenleg is elkezdtem még szakot.A problémám az,hogy a százalékom végett,nameg az oka miatt egy munkáltató sem akar foglalkoztatni.Borzasztó hátrány ez nekem,nem hogy előny.Legutóbb 2éve voltam felülvizsgálaton.Egy év múlva,2013 májusában már nem mentem vissza.Munkába akartam állni,élni rendesen,mellesleg ambuláns lapom sem volt már mit beadni.Mit tegyek,vagy meddig várjak míg elévül?

2014. febr. 13. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy állapotváltozás esetén lehetőséged van magad kérni a felülvizsgálatodat.

És mivel te amúgy is azt akarod bizonyítani, hogy olyan vagy, mint a többi egészséges normális ember, és mivel az "Államkasszában" most úgy sincs pénz, szerintem simán el fogják venni az eddigi minősítésedet, és akkor mehetsz normálisan dolgozni.

Én eddig csak olyannal találkoztam, akinek elvették(sajnos olyanokról beszélek,akik megérdemelnék)

2014. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!