Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaphatok e szocpolt?

Persssona kérdése:

Kaphatok e szocpolt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy terhes vagyok ősszel fogok szülni! Régebben hallottam egy olyan dologról hoy SZOCPOL! Ez létezik még? Mik a feltételei? Ez az első gyermekem,nem vagyok férjnél,élettársi kapcsolatban vagyunk 3éve! A párom szüleinél lakunk és kíváncsi lennék hogy jár e nekem a szocpol és ha igen akkor fel e lehet használni arra hogy a tetőteret beépítsük (+kettő szoba nappali fürdő wc!) És ez a támogatás egy hitelnek mondható amit gyermek után adnak? Valami olyat is olvastam hogy csak két gyermeknél vehető igénybe,ez igaz?! Valaki tudna nekem segíteni aki jártas ebben a dologban?! Köszönöm!

2014. márc. 3. 08:09
 1/8 anonim válasza:
google
2014. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom a feltételeit, de nálad már ott bukott a dolog hogy nem vagytok házasok. (Persze ezen még lehet változtatni.) Mennyi idősek vagytok? 40 év felett szintén nem jár.
2014. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a 2. baromságot írt!

és a google a barátod!


[link]

2014. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Először is mire van ez az oldal ha mindenre az a válasz hogy google? :) de köszönöm válaszod!


22 és 29 évesek vagyunk! Az esküvőnk a nyáron lesz!

2014. márc. 3. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy gyerekre nem jár semmi, minimum 2 gyerek kell hozzá.
2014. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erre voltam kíváncsi!
2014. márc. 3. 09:03
 7/8 anonim ***** válasza:

pl. olyan kérdésekre, amire a google nem tud választ adni!

pl. a szocpol kérdés elég átfogó kérdés, ahhoz hogy egy kommentben le lehessen írni!

ezért linkeltem az oldalt! ott mindent megtalálsz!

2014. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor még mi szerettük volna felvenni, ezek voltak a feltételek. Nem volt az olyan rég, de akkor ezek szerint változott. Bocsi a téves infóért.


#2

2014. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!