Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ùgy érzem ránk férne...

Ùgy érzem ránk férne egy amerikai tipusù fegyvertartás, ha végre lenne ilyen hazánkba, ti milyen fegyvert\fegyvereket vennétek?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérnék:)

Illetve kiváncsi lennék valamilyen atrocitás ért e titeket vagy családtagotokat a mùltban, és az ilyen esetek megelezöséseként vennétek löfegyvert?

(és nem vagyok egy gyilkos rosszindulatù ember mint ahogy sokan hiszik a fegyvertartáspártiakról csupán szerintem ez a mai közbiztonság a béka segge alatt 2-vel van!!



#fegyver #közbiztonság #fegyvartartás
2014. márc. 21. 07:15
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
14%
Te nagyon beleélted magad a jobbik győzelmébe, kisfiam.
2014. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
50%

Senkit semmilyen atrocitás nem ért a családtagjaim közül. Pedig elég sok cigány él a környékünkön.

De amilyen felelőtlenek az emberek, semmiképpen nem adnék fegyvert a kezükbe.

2014. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
55%

"hiszik a fegyvertartáspártiakról csupán szerintem ez a mai közbiztonság a béka segge alatt 2-vel van!"


A közbiztonság a béka segge alatt szint pedig valahol itt kezdődik:


http://www.youtube.com/watch?v=P43WZd611WA


Látod, ők is milyen jól jártak a polgári lőfegyvertartással. De remélem, az ilyen marháknak, mint te, dúlná fel lőfegyverrel a kézben a kisebbségi a házát először, és nem az enyémet. Semmilyen civil személy kezébe nem való a lőfegyver a vadászon kívül.

2014. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
53%
Amerikában is pont azon vannak, hogy betiltsák, mert veszélyt jelentenek a főbűnözőkre (politikusok, bankárok, hatalmi elit).
2014. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%

1: Most miért keveres ide be a Jobbikot? Neked már mindenről ez jut eszedbe?!

Én nem tartom jó ötletnek, hogy akárki fegyvert tarthasson, én megelégednék már azzal is, hogy meglegyen a jogom ahhoz, hogy megvédjem a magántulajdonomat. Nem rég volt egy eset, amikor a cigány nőt agyonverte egy idős bácsi, mert betört hozzá, és késsel fenyegetőzött. Még a bácsit akarták felelősségre vonni. Fel is akasztotta magát a sok libsi fajvédő miatt, akik 1 perc nyugto nem hagytak neki. Remélhetőleg a bűnözőiknek a nyugalma ez idő alatt nem lett megzavarva, valamint hozzájuk is el fognak látogatni ezek a rabló gyilkosok.

Ha lehetne fegyvert tartani, azt nagyon szigorú alkalmassági vizsgával lehetne csak megtenni, és a családban senkinek sem szabadna büntetett előéletűnek lenni. Ezzel ki is húztuk a cigányokat egyébként.

2014. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
22%

Pedig elég sok cigány él a környékünkön.

Köztudott a kriminalisztikában,hogy a környékükön,(mint a patkányok)nem bűnöznek. Átjárnak a 4. szomszédba ez tény.

2014. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

1: Ja hogy én egyböl Jobbik szimpatizáns vagyok ha kimerem ejteni a számon hogy "fegyvertartás"


3: Köszönöm a "jókivánságodat"

és csak annyit hogy szerintem nem kell ahoz löfegyver hogy feldùlja a házad a kissebség ,és ha valaki ölni akar az puszta kézzel is megteheti erröl ennyit!

2es neked további jószerencsét:)

2014. márc. 21. 07:55
 8/55 A kérdező kommentje:
4: Igen próbálkoznak a kis nyomoroncok csak az a baj hogy ember legyen a talpán aki egy arizonai vagy texasi ipsétöl el akarja venni a fegyver viseléshez való ALKOTMÁNYOS jogát!:)
2014. márc. 21. 08:04
 9/55 anonim ***** válasza:
Nem kell neked fegyver őcsi.
2014. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 hollófernyiges ***** válasza:
72%
Valamilyen rejtélyes oknál fogva az ilyen kérdező-típusú emberek úgy képzelik, hogy a fegyvertartás liberalizálásával csak ők vennének pisztolyt, a cigányok nem.
2014. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!