Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ùgy érzem ránk férne...

Ùgy érzem ránk férne egy amerikai tipusù fegyvertartás, ha végre lenne ilyen hazánkba, ti milyen fegyvert\fegyvereket vennétek?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérnék:)

Illetve kiváncsi lennék valamilyen atrocitás ért e titeket vagy családtagotokat a mùltban, és az ilyen esetek megelezöséseként vennétek löfegyvert?

(és nem vagyok egy gyilkos rosszindulatù ember mint ahogy sokan hiszik a fegyvertartáspártiakról csupán szerintem ez a mai közbiztonság a béka segge alatt 2-vel van!!



#fegyver #közbiztonság #fegyvartartás
2014. márc. 21. 07:15
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
66%

#5-tel értek egyet. Nem adnék fegyvert a lakosság kezébe viszont a magántulajdon védelmét szerintem is fontos lenne megerősíteni.

Azt gondolom, hogy ha valaki más ingatlanába, hívás nélkül, erőszakkal, nyilvánvalóan "önsegélyezési" szándékkal behatol annak igenis fel kellene függeszteni az ÖSSZES jogát a cselekmény idejére. A házigazdának ne kelljen már azon aggódni, hogy hogy védje meg az otthonát úgy, hogy a végén ne ő kerüljön börtönbe. Mert a betörőnek jogai vannak? NEM; NE LEGYENEK JOGAI!!! Vállalja a következményét annak amit tesz!

2014. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
hollófernyiges nevü válaszolónak üzenem : Nyilván ök is hozzáférnének de alapból lehetne ezt szürni : büntetett elöéletü nem vehetne stb...ja és különben is ha ugy tartja kedve hogy löfegyverrel hatoljon be hozzád most is megteheti vesz egy fegyvert feketén...
2014. márc. 21. 08:27
 13/55 A kérdező kommentje:
11: ezt értem de mi lesz az idösekkel hisz ök vannak a legjobban kiszolgáltatva és hiába nem lenne joga a cselekmény közben a betörönek ha a bácsika ugyse tud érdemben védekezni (pl megveri ) viszont annyi ereje lenne hogy az ágy végében lévö puska ravaszát meghùzza,na persze ha erre van idö..észreveszi hogy valaki bent van a házában de ha arra ébred hogy "tata ide a nyugdíjat vagy elvágom a torkod" az bukta:(
2014. márc. 21. 08:40
 14/55 anonim ***** válasza:
0%

"Ha lehetne fegyvert tartani, azt nagyon szigorú alkalmassági vizsgával lehetne csak megtenni, és a családban senkinek sem szabadna büntetett előéletűnek lenni. Ezzel ki is húztuk a cigányokat egyébként."


Jó nagy butaságot mondtál. Nem minden cigány büntetett előéletű, de a szövevényes rokoni szálak miatt minden nem büntetett előéletű cigánynak van büntetett előéletű cigány rokona, vagy akár jó ismerőse. ERGO a büntetett cigány gyönyörűen megveteti a lőfegyvert a nem büntetettel, és máris seggbe van rakva a Te nagyon okos gondolatmeneted.

2014. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

#14

megvetetheti de ahogy azt már említettem egyébként is tudnának venni feketén akár most is...itt szerintem a lényeges az az hogy az idösek mindenképpen védhessék meg magukat persze a fiatalok is stb de mivel másképp nemigen tudnak védekezni így szerintem a fegyvertartás lenne a legjobb alternatíva számukra..

2014. márc. 21. 09:11
 16/55 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nehezen lehetne olyan cigány családot találni, ahol egyik családtag sem büntetett előéletű. Ha más nem, a 26 éves nagypapi csak csinált már 1-2 törvénytelen dolgot. Egy kis öregezés, egy kis kabátozás simán elfér.
2014. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

itt láthatò a legjobb nevü:

Mondjuk ez bizony igaz!

2014. márc. 21. 09:18
 18/55 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak: valamilyen forgót. Most egy hw37 -em van, nekem eléggé bejött, szóval valami hasonló kis méretű revolvert, ebben jobban megbízok mint az automatákban.
2014. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
Egy szlovák/tót féle fegyvertartási lehetőség jó lenne, és érdekes ott nem öldökölik halomra egymást az emberek.
2014. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
igazából európában ahol van fegyvertartás ott sehol...
2014. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!