Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » BKV büntetés, Dr. Szabó...

BKV büntetés, Dr. Szabó Gergely Ügyvédi Irodától, ez így helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jött egy levél, hogy tartozom 32500Ft-vel a BKK-nak ez tiszta sor eddig nincsen gond, nekem a követelés módjával van inkább (érdeklődnék inkább csak), hogy olyan van benne

"Fejtiekre tekintettel felszólítom, hogy Önt, hogy jelen levelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül fizesse meg tartozását"


De csak bevolt dobva a postaládába, honnan tudják, hogy én ezt kézhez kaptam?



2014. márc. 28. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Amig nem ajanlott levelet kapsz addig ezekkel nem kell foglalkozni, sehogy nem tudja bizonyitani hogy azt a levelet te atvetted.
2014. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Szabó Gergely Ügyvédi Iroda nem írhatja, hogy megveret, így valamivel fenyegetőznie kell, hogy komolyan vedd és legközelebb is őtet bízzák meg, mert ő sikeresen befizetteti veled
2014. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha az akácfa utcában kell befizetni a levél szerint, akkor hihető. De amúgy ismerősömnek is volt 30000-es tartozása, ami akkor derült ki amikor egy másikat akart befizetni és nem hagyták emiatt. Aztán kiderült h elévült és be se kellett végül fizetnie.
2014. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az van rajta, hogy utaljamel vagy postĂĄn fizessem be, semmi olyan, hogy VKK pĂŠnztĂĄrban.
2014. márc. 29. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!