Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kérhetek részletfizetést?

Hogyan kérhetek részletfizetést?

Figyelt kérdés

Nemrégiben tettem fel itt egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__53575..

Ennek az ügynek lezárásaként 700000 magyar forintit kell megtérítem.

Szeretném megkérni ezt részletre, ugyanis anyagilag nem állok úgy, hogy egyben ki tudjam fizetni ezt a horribilis összeget.

Van erre valamiféle forma nyomtavány, vagy éppen online is lehet valahol kérvényezni bizonyos adatok megadásával?

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 29. 20:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Azok számára, akik csak "trollkodni" és észt osztani jönnének: Nem vagyok rá vevő. Tényleg nem. Nem ismerik a történteket, a valóságot meg főleg nem. Még a mélyen tisztelt bíróság sem, akik képesek voltak lezárni az ügyet bizonyítékok nélkül, egy vallomás alapján...
2014. márc. 29. 20:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a bíróságon kellett volna kérni a részletfizetést (ha lesz időm majd megnézem hogy erre utólag van-e lehetőség). A jövőre nézve csak annyit, hogy ha jogi kérdésed van akkor próbálj meg kicsit részletesebb leírást adni az ügyről és itt elsősorban az eredeti kérdésről beszélek mert annál egyszerűbb rá választ adni.
2014. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!