Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A baratom kettős állampolgaru...

A baratom kettős állampolgaru Magyar- Nemet! Az lenne a kerdesem hogy o most Magyarban el de kiszeretne jonni nemetbe lakni. Hogy o kapna valami segelyt vagy akarmi tamogatast vagx ez hogy mukodik?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Segély arra van eszed. Munka ismered ezt a szót, vagy számodra fogalom? bocsánat de ez vicc
2014. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%
:DDDDDDDDDD Segélyt.....erre aztán tényleg van eszed,mint valami cigánynak.
2014. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na latszik hol van a szintetek... Budos parasztok :)) itt arrol van szo hogy en kint dolgozok es szeretnenk gyereket meg stb.. De a paromat is szeretnem kihozni de egybol munka nem pattan :) es otthon neki jo munka helye van es igy fel hogy mi is legyen a segelyt azert kerdztem ha veletlen nem talalnank semmit hogy nem usszu k.el.. De ti mar egybol oltsatok az embert.. Meg valami kezdo lokesre gondoltam.nem.honapokon at fizetesrol idiotak.. Lehetoleg az ilyen.mellozon...
2014. ápr. 7. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Már megbocsáss kedves kérdező, de más igen kemény hitelt vesz fel, hogy eltudja kezdeni az életét, vagy évekig gyűjt, hogy elinduljon egy alternatív életen, ha már az előző elbukott. Ezek után hova akarsz családot alapítani áruld már el, milyen biztos anyagi és szellemi hátér az amit biztosítani fogsz a gyermekednek? Ja, hogy majd abból fogod eltartani, amit ott kapsz családi pótlékot, ja értem, akkor ne egyben hanem minimum háromban gondolkodj, úgy még jobban megéri, ja és regisztrálj az asszony csere műsorba is majd megnézlek a neten. Tudod te milyen költséges az iskoláztatás? Tudod addig míg ilyen szociális keretekben gondolkodnak az emberek addig itt nem lesz fejlődés. De tudod te csinálod jól és én csak irigykedek, hogy ezeknek az embereknek összejön az élet, nekem meg nem.
2014. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szabad megtudni hány éves vagy?

Egy ismerősöm is külföldre kényszerült a hitele miatt. 2 hétre rá kapott munkát, regisztrált egy állásközvetítő oldalra és 1500 euro volt a munkaközvetítés. Neki igaz szerencséje volt abból, hogy mivel hitelt bank nem adott volna neki így magán úton kapott hitelt egy barátjától.

Amit sikerült jó pár év alatt megértenem az az, hogy az Élet egy nagy tanulópénz.

2014. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem 1 honapon belül szeretne gyereket idiota!! ha erened azert vagyunk itt hogy gyujtsunk.. en nem akarok hitelt felvenni mert avval a gyerek csak szenved es arra nem sok penz jut. eppen kemeny munkaval szeretnem elerni azt amit. en gyereket csak ugy fogok szulni ha meg lesz a biztos anyagi tartalek es nem segelyel. hat ne is haragudj de ha neked nem jön össze semmi azt csak agadnak koszönheted pont azert amiert igy viselkedsz mas emberekkel hol ott bele latasod sincs..
2014. ápr. 29. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Jo nagy proletar vagy kerdezo

... 🤣💩

2021. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!