Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok ehhez? Felháborító!

Mit szóltok ehhez? Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Még mindig nincs pozitív diszkrimináció, kedves liberálisok?


2009. dec. 19. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

gyilkosságért felfüggesztettet adni egy normális országban sem lehet része a bírói gyakorlatnak, így a felháborodás jogos.

viszont túl sok kurucinfót olvasol, nem a bőrszín miatt felháborító, hanem úgy eleve.

2009. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a bőrszíne, fordított esetben is felháborító lenne! Az meg hogy a cigányság nem bír magával, legalábbis a legnagyobb része köztudott! én is többször is tapasztaltam a bőrömön, hogy nem tudnak nyugton maradni, már akkor utáltam a cigányokat, féltem tőlük mikor nem volt kurucinfo sem! Ennyit erről.
2009. dec. 19. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A felháborodás jogos, csak pontosítanék. Nem gyilkosság, emberölés.
2009. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyilkosság,ráadásul előre megfontolt ugyanis külön engedte ki őket a tanár és a cigány megvárta direkt,hogy elégtételt vegyen.
2009. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Az ilyen ítéletek miatt van önbíráskodás, Gárda-alapítás, stb. Vagy megvéded magad és a családodat vagy ne számíts semmi jóra, pláne az igazságszolgáltatásra ne.

Persze ha én önvédelemből megölnék egy nálam sokkal sötétebbet, akkor lenne ám felháborodás a médiában és elrettentő erejű ítélet.

2009. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én liberális vagyok, de egyre inkáb azt veszem észre, hogy igen is van.
2009. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felháborodni mindenkinek szíve joga, de a jogállamban pont ezért nincs önbíráskodás. Mert az nem jó, ha felháborodott, az ügyben érintett, vagy magukat annak tartó emberek, vélt igazuk tudatában, maguk veszik kézbe az igazságszolgáltatást. Pont ez történt Olaszliszkán is.


"Ha különbnek érzed magad a másiknál, akkor különbül is kell viselkedned, másképp hülyén veszi ki magát..."

2009. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Nem érdekel a bőrszíne" ha-ha-ha
2009. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem a bőrszínük miatt utálom őket, hanem mert nem ember módjára viselkednek! A bőrszín az már csak arra szolgál hogy megismerjem a bőrszínéről, szinte figyelmeztet előre a bőrszíne, hogy ettől lehet tartózkodni kellene. De gondolom téged még nem vertek meg cigányok meg nem is zaklattak, ezért nem tudsz semmit az egészről.
2009. dec. 19. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!