Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez? Szerintem...

Mit szóltok ehhez? Szerintem felháborító és szomorú!

Figyelt kérdés

[link]

"yorki 2éves mini 1kg 70dkg jólfedező kan eladó 40eft-ért.most lett nyirva.cserélem szukára vagy idegen kanra.tel:"


Vérbeli szaporító! Ha megnézitek a többi hirdetését is, ledöbbentek :'(

Annyira sajnálom az ilyen kutyákat. Börtönnel kéne büntetni a szaporítókat!


2011. máj. 5. 17:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Látszik szegény kiskutyán hogy alig bír már mozogni... Szegényt agyon pároztathatták. :( Annyira felbosszant ez, mert nekem is yorkim van, és mikor elmentünk kiválasztani, az elötte lévő helyen ahol jártunk, rémes hogy mi volt ott. :( A falon 5kiló mocsok, 3szuka kutya alig bírt menni, 2 kan a kanapén feküdt, ami tele volt vizelve, és nemis beszélve arrol a bűzröl. Mikor kihozták a kiskölyköket, gyorsan lekoptattuk a nőt, hogy majd telefonálunk. Sajnálom ezeket a szegény kiskutyákat nagyon. :(
2011. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyán látszik, hogy nem volt eddig boldog élete. :(((
2011. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen felháborító, de hiába háborogtok ezen sajnos. Szaporítók voltak, vannak, és leszek is...:S:S
2011. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
Ezalapján a kép alapján két fogpiszkálót nem adnék, nemhogy 40ezer forintot. Persze mindez nem az ő hibája, őt sajnálom nagyon, hanem a gazdáé, a fentebb írt okok miatt. Sajnálatos. Azt a birkát is megnézném, aki megveszi tenyésztési célból.
2011. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha lenne lehetőségem elhoznám onnan....:(

Szegénykém....

2011. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Ne nézegesd az expresszt, árt a szépségednek meg az idegrendszerednek. Én már leszoktam.
2011. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
jaj ez a kutya nagyon ocsmány. nem egy szépen ápolt gondtalan életű darab az fix.
2011. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos minden második hírdetés szaporító :(
2011. máj. 5. 19:19
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Istenem,de sajnálom szegényt!Annyira szomorú picurka!

Áhh!Gyűlölöm ezeket a fránya szaporítókat!!

2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

Frászkarikát gyűlölitek ti a szaporítókat!

Ha ide ír valaki, hogy hogy kezdje, azonnal védelmetekbe veszitek és én leszek a kekec, ha elküldöm melegebb éghajlatra.

Ti csak elméletben nem szeretitek, ha előttetek van, vagy konkrét az illető, akkor lepetéztek neki.

Szánalmas.

2011. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!