Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ilyen anti-drog, anti-dohán...

Az ilyen anti-drog, anti-dohányzás, biztonságos szex aktivisták miért ilyen ultrabénák mindenhol a világon?

Figyelt kérdés

Van pár South Park rész, amiben ilyenek látogatják meg a gyerekeket a suliban és nagyon bénák, amikor középiskolás voltam, hozzánk is egyszer bejött 1-2 ilyen aktivista és tisztára olyan volt, mint a South Park-ban.


A legjobb az volt, amikor a szexológus az óvszerről akart tanítani minket, ahhoz már túl spór volt, hogy óvszereket adjon körbe, úgyhogy körbeadott valami régi óvszeres dobozt, ebből aztán megtanuljuk hogyan kell felhúzni...



2014. ápr. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted kik állnak ilyen aktivistának?


Na ugye...

2014. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
"Aki tudja csinálja, aki nem tudja az tanítja, aki meg tanítani sem tudja abból lessz a tornatanár."
2014. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cli_hlt ***** válasza:

Két ok miatt:


+ Ezek a témák kínosak, így még egy esetleg felkészült ember is viselkedhet úgy, hogy a nemverbális kommunikációjával azt közvetíti, hogy fél, ideges és zárkózott (=béna).


+ Olyanokat mondanak, ami neked esetleg nem tetszik, ezért beüt egy pszi. jelenség. Ha valaki idegesít téged, akkor mindegy mit csinál az is idegesíteni fog.


Szerintem azért tűnnek bénának, mert a "cognitive bias" (nem tudom magyarul) eltorzítja a valóságképed. (Szokj hozzá, folyton azt csinálja, jobb, ha megismered: [link] )


Aztán persze lehet, hogy tényleg béna embereket fogtál ki. :)

2014. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt már pár ilyen elég gagyi drogprevenciós. Senki se figyelt oda rájuk. Aztán az ofőnk (aki egy elég fiatal, a mi nyelvünket beszélő ember volt) behozta, isten tudja honnan, egy olyan ismerősét, aki börtönviselt ember volt és régen drogozott. Pont azért tette, mert ő is komolytalannak tartotta a drogprevenciósokat. Na, az a csávó az viszont tanulságos volt. Eleve úgy nézett ki, mint aki már mindent megélt és olyanokat mondott, hogy "amennyit én a végén egy alkalomkor használtam az kinyírta volna itt az egész osztályt". Elég durva volt. Hatással volt ránk. Rám mindenképpen.
2014. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!