Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bolti lopás lebukás nélkül....

Bolti lopás lebukás nélkül. Késöbb kiderülhet?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hónapja loptam egy nagy szupermarketböl de nem buktam le. Mire számíthatok? Ennyi idö alatt elévül a dolog, vagy egyáltalán megvannak-e még a biztonsági kamera felvételei? Vissza tudják keresni ilyen hosszú idöre viszzamenöleg?

2014. ápr. 28. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen ha volt kamera és felismernek akkor kopogtathat a rendőrség.


5 év alatt évül el egyébként.

2014. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
szerintem elevul egy ido utan, megusztad. de kerlek szepen ne csinald, mert addig jar akorso az utra mig el nem torrik... nagyon csunya vege lehet, fejezd be! a sajt erdekedben.
2014. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

szóval te itt most feljelentetted magad, köszönjük, nem sokára felkeresünk


rendőrkapitányság

2014. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

A 3. jó pofa xD

Ne parázz, nem lesz semmi ez teljesen biztos. Viszont kérlek fejezd be ezt a hülyeséget, semmi értelme nincs.

2014. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nagy baromság volt lopni, de még nagyobb itt bejelenti. :-)
2014. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy hülye voltam, és nagyon megbántam. Igazatok van. Addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik... Csak most még parázok, hogy vajon ennyi idö távlatában is cselekednek-e valamit...

Pl.: milyen gyakran vannak leltárak, amikor egyáltalán észre veszik a kárt, és ehhez képest mennyi idöre visszamenöleg tudják visszanézni/visszakeresni a biztonsági kamera felvételeit...mennyire macerás kideríteni, hogy ki is lehet a tettes...Illetve egyáltalán megéri-e nekik ezzel bajlódni ?

2014. ápr. 28. 15:32
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
20 ezer alatt vagy fölött? Mert ha alatt akkor le van sz*a ha fölött akkor viszont indíthatnak nyomozást.
2014. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem mindegy mit loptál.Egy tábla csokit vagy egy csúcsmodell tabletet.
2014. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kb 15e forint értékben
2014. ápr. 28. 15:41
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Mit loptál annyi értékben?
2014. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!