Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirabolt egy nagy darab...

Kirabolt egy nagy darab cigány, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma 10óra körül kirabolt egy nagydarab cigány, meg akart állítani az utcán majd visszahúzott és megkérdezte fel tudok-e váltani neki egy 100-ast, mondtam hogy nem és elkezdett pofázni arról hogy azért nem adok neki pénzt mert cigány, erre én mondtam hogy nincs pénzem majd meglátta a zsebembe a tálcát és mondta hogy vegyem ki utána muszáj volt kivennem mert féltem hisz ő egy nagydarab koxos cigány volt, én meg egy 15-éves gyerek majd mondta hogy adjam oda a pénzt elmegy felváltani, én nem adtam oda neki erre fogta a tálcán és elfutott. Mit csináljak ha legközelebb találkozok vele?

2014. ápr. 17. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttel rendőrségen feljelentés. Ez rablás kiskorú ellen.
2014. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
És legközelebb csináld azt, amit most is kellett volna. Futás! Lehetőleg olyan helyre, ahol sokan vannak.
2014. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

hát remélem a többi fiatal nem ilyen h.lye.

elsőnek is minek álltál vele szóba?

ha nagydarab, akkor szerinted ki a gyorsabb, te vagy ő? eltudtál volna futni.ha már futsz előle feltűnik másnak is hogy egy benga retkes fosdarab kerget, és valaki alárúgott volna.

És eddig magadtól miért nem mentél el a rendőrségre, vagy hívtad őket telefonon, ott a helyszínen, mert kimennek és keresnek tanút, vagy biztonsági /térfigyelő kamera felvételt.

Szóval, beléd sem szorult sok sütnivaló.

2014. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltam a rendőrségen de csak személyleírást kértek meg hogy hol történt. Ha futok akkor lelkileg fog terrorizálni mert tudja hogy félek tőle, az emberek meg nem olyan bátrak hogy csináljanak valamit.
2014. ápr. 17. 12:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem álltam vele szóba de visszarángatott mint egy rongybabát.
2014. ápr. 17. 12:23
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Még szerencse hogy a tálcádat vitte el.

Tálcádat??? Minek volt az nálad, loptad a McDonaldsból?


tálca <> tárca


A KÉRDÉS KAMU!!!

2014. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés, ez komoly csak siettem és nem valami helyesen írtam + telóról
2014. ápr. 17. 12:32
 8/15 anonim válasza:
100%
Miért nem válaszolsz privátban kérdező?
2014. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mennyetek az anyátok p*csájába hogy nem lehet a kérdésre válaszolni, tisztelet a kivételnek
2014. ápr. 17. 13:27
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem ez volt az? http://www.youtube.com/watch?v=vK9lDS52fhc


Gondolom ezt mondta neked: ,,Én ellopom a pénztárcádat tesókám, dögöljön meg a családom ha nem lopom el!"


Remélem legközelebb nem kirabol, hanem berángat egy kapualjba egy kiadós seggbekukira a kancigány!

2014. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!