Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi dolgok miért illegál...

Az alábbi dolgok miért illegálisak, amikor senkinek se árt vele az aki csinálja?

Figyelt kérdés

-18 év felett 2 tő marijuána nevelése saját fogyasztásra


-14 év felett testvérek közötti szex


-Kukázás



Az első nem tartozik senkire a fogyasztó személyes kívül, a második erősíthet egy családi kapcsolatot, a harmadikkal pedig valaki felhasznál valamit, ami másnak nem kell, ergó védi a környezetet.


Belgiumban ha jól tudom mindhárom legális, mégse állt feje tetejére a világ, Európa egyik leggazdagabb országa, nincsenek éhezők, az utcaseprő is tud menni nyaralni.



2014. ápr. 28. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
A második dolog, amit írtál, nem illegális. Csupán a társadalom bírálná erősen.
2014. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

"a második erősíthet egy családi kapcsolatot"


Minden rendben???!!!!!

2014. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

első: ellenőrizni kéne hogy tényleg csak magának termeli, vagy el is ad belőle. Sok lenne a visszaélés.


második: egyszerűen gusztustalan, és vérfertőzésnek is számít. Etikai okok.


harmadik: szintén gusztustalan, ráadásul súlyosan fertőzésveszélyes, egy kuka tele van kórokozókkal, ezt valaki kitúrja, majd továbbadja a többi embernek.


Belgium nem ezek miatt gazdag ország, hanem a bankrendszere és a kikötői miatt. Meg hogy az EU központja.

2014. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert nem a dzsungelben vagyunk. A mások majmolási is dzsungelösztön, ha annak érzed magad, fordulj máshoz segítségért.
2014. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Tudod imádom, mikor kiírnak olyan dolgokat, hogy itthon miért nincs ez meg az, mert akkor jobb lenne az élet.


Nekem anyai ágon élnek kint rokonaim 15 éve már nem járnak ide látogatni évente. Legutóbb 8 éve voltak itt személyesen. Azóta csak inkább email. Pont tegnap beszéltem vele.

Az ő szavaival éljek, az itteni emberek társadalmilag nagyon el vannak maradva. Még mindig ugyanazokat a vezetőket választják.

Pedig ő itt nőtt fel, de kint ment férjhez. És soha nem bánta meg. Sőt...

2014. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy attól lenne minden hirtelen jobb ha ezeket legalizálnák, azért hoztam fel a Belgiumos példát, mert sokan, főleg a szélsőjobbosok állítják, hogy ilyen liberális törvények mellett beköszöntene a káosz, az anarchia meg ilyesmi, holott sok ország pl. a Benelux államok, és kisebb mértékben Franciaország és Spanyolország már több évtizede ilyen liberális, mégis gazdag, sikeres országok maradtak, ahol jó élni, mert magasak a fizetések és fejlett a technika, nem jött el a nagy armageddon, amit a szélsjobberek jósolnak, a liberalizáció közvetlen következményeként.
2014. ápr. 28. 20:00
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a csövesek mindig széttúrják a kukákat, fél nap összetakarítani utánuk, ha jössz takarítani kérdező akkor oké.
2014. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
6: nem mindenkinek csak a pénz a lényeg. Lehet, hogy a hozzád hasonló emberek minden elvüket levetkőznék magukról, ha egy kis plussz alamizsnához juthatnának, de nem mindenki ilyen. Nekem az is fontos, hogy egy egészséges társadalomban éljünk.
2014. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként nincs összefüggés a te általad írt betegségek kezelésének hiánya és az emberek gazdagsága köüzött. Attól, hogy te megrakod a nővéredet/bátyádat, esetleg mindkettőt, még nem leszel gazdag.
2014. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

első: én állami üzletet csinálnék belőle

második: menj gyógyintézetbe, nem vagy normális. Te szexelnél a saját testvéreddel?? Undorító.

harmadik: nagyon nehéz utánuk takarítani

2014. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!