Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi dolgok miért illegál...

Az alábbi dolgok miért illegálisak, amikor senkinek se árt vele az aki csinálja?

Figyelt kérdés

-18 év felett 2 tő marijuána nevelése saját fogyasztásra


-14 év felett testvérek közötti szex


-Kukázás



Az első nem tartozik senkire a fogyasztó személyes kívül, a második erősíthet egy családi kapcsolatot, a harmadikkal pedig valaki felhasznál valamit, ami másnak nem kell, ergó védi a környezetet.


Belgiumban ha jól tudom mindhárom legális, mégse állt feje tetejére a világ, Európa egyik leggazdagabb országa, nincsenek éhezők, az utcaseprő is tud menni nyaralni.



2014. ápr. 28. 19:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
A mocskos, bigott magyarok még az animalszexet is tiltják, pedig az simán erősítheti a kis kedvenc és a gazdája közti kapcsolatot.
2014. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az animalszex nem ugyanaz, az állat nem egy emberi szinten gondolkodó lény, nem is tud úgy "felizgulni" egy emberre, hogy egyértelműen szexelni akarjon, főleg, hogy a legtöbb állat nem is élvezetből szexel.
2014. ápr. 28. 20:29
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ebből csak annyi jött le, hogy te még soha életben nem jártál Belgiumban.
2014. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
És nem is szexelt, és nem is füvezett. Ha nem jut más, akkor jó lesz a testvér alapon?
2014. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

A törvény az törvény, kerülj be az országgyűlésbe és változtasd meg, vagy fogadd el.


Első: Marihuána, legalább le tudnád írni. Komolyan azt gondolod, hogy a függők kezelése nem tartozik rám, amikor az én adómat is költik rá?


Második: A testvérek közötti szexuális kapcsolat büntetendő, kortól függetlenül, az utódok degeneratív elváltozási lehetősége miatt. Amúgy ez szerintem két 18 év fölötti önálló lakásban élő személy esetén ki sem derülne, senki nem tudja bizonyítani, ők meg nem mondják meg.


Harmadik: Ez csak szabálysértés, és csak akkor ha szemetelsz is közben, baromira nem ugyanaz a kategória, a kukázókat nem küldik évekre börtönbe.

2014. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Ejha!

Szóval csak ezeket "kellene engedélyezni" és egyből belga életszínvonal lesz...

Én naiv "haladásellenes" meg le vagyok ragadva az erős gazdaságnál, iparnál, satöbbinél. :D

2014. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

1. Szerintem lehetne legális, alkoholhoz hasonló hatásai vannak. Colorado állam nem rég tette legálissá, és megadóztatja, és a mariska adóját kizárólag oktatásra/hátrányos helyzetűek oktatására és felzárkóztatására fordítja. Támogatnám.


2. Vérfertőzés veszélye, kiemelkedően erkölcstelen. Kifejezetten ellenezném.


3. Tapasztalat, hogy a kukázás szemeteléssel is jár. Kirámolja az egész kukát a csöves vagy a bidámbidám, esetleg felborítja, kiveszi ami kell neki a többit meg otthagyja szétszórva.

2014. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Belgium, meg az összes fejlett Nyugat-Európai ország a szolgáltatói szektorra épít, nem pedig az iparra és a mezőgazdaságra. A 60-as években volt ilyen termelés-centrikus gazdaságuk, ilyenkor kb olyan életszínvonal volt, mint nálunk közvetlenül a Rendszerváltás előtt.
2014. ápr. 28. 21:28
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
Belgium, Hollandia és társaik azért nem építenek az iparra vagy mezőgazdaságra mert nincsenek hozzá megfelelő földrajzi adottságaik. Sem nagy kiterjedésű termőföldek, sem bányák.
2014. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, hogy megértsd, mit is kérdeztél.

1. ha rájössz, hogy jó üzlet, és mégis eladsz, akkor nem érvényesek a saját feltételeid. És én a saját pénzemből ellenőrizzek? És ne legyen rosszkedvem, ha látlak fetrengeni a marihuánától (a marijuána nem az, amire gondolsz)? Hagyjalak felfordulni? És ha ezt nem állja a gyomrom?


2. Felnevelitek, ha egy gyerek jön ki a dologból? És ha degenerált, viseltek minden költséget? Mert tőlem ne várd semmiféle menhely fenntartását. Akkor se, ha a testvérek agyilag deformálttá válnak.


3. A közérzetem neked semmi? A felborult kuka visszatakarítása semmi? Megoldás valamire a kukázás?


Hagyd békén Belgiumot, tanuld meg, hogy az ember társas lény, és ezért normákat állít fel. Bár van amikor ostoba normákat, de azért többnyire sok tapasztalaton és nagy tudáson alapulókat, amelyek optimalizálják az együttélés problémáit. Tök érdektelen, hogy mi van Belgiumban, az a belga emberekre tartozik. Itt csak az érdekes, ami a magyar emberekre tartozik. És úgy tűnik, e három kérdésben te nem érted, miért azok a szabályok, amik. Ha valamit nem értünk, akkor első a megértés, aztán az összehasonlítás, utána jön az elemzés, és ha mindezek után szükségesnek tűnik, jöhet a változtatás. Ezzel kezdeni, az nem megy. Egyszerűen azért, mert akik értik, nem hagyják.

2014. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!