Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabad-e a myvip-nek az én...

Szabad-e a myvip-nek az én nevemben myvip meghívókat küldözgetni? Miért történik ilyen? Mit lehet csinálni? Hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés
2 éve regisztráltam a myvipre a citromail címemről. Pár napja az egyik családtagom kapott a teljesen friss(!) citromail címére (ismétlem nem regisztrált vele sehová!) egy myvip meghívót a myvip-től, amin az állt, hogy én, mint a myvip közösségi oldal tagja, én hívom meg őt a myvip-re. Természetesen én nem hívtam meg senkit a myvipre. És az egész nagyon kellemetlen, mert elég ritka nevem van és eltudom képzelni, hogy esetleg más emberek is kaphattak meghívókat "tőlem". Én nem tudom mit csinál a citromail vagy a myvip, de ez az egész dolog szerintem nem fer.
2009. dec. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is bekerültél a világrendszerbe. Ennyi. Reklám. Pénz. Csalás. Átverés, És az egészből nem veszel észre semmit.
2009. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LOL!

Először is:

Ha mmeghívót küldesz, azt Magad is látod. Azt is hogy kinek, hogy mikor, és h milyen üzenettel.


Családtag?

Nem lehet, hogy egész véletlenül az a bizonyos családtag a bekapcsolva felejtett géped előtt ülve úgy gondolta, h meghívja magát? (C-n tárolja általában a böngésző a passokat), szóval csak "egyszerűen" bepötyögte, h myvip.hu, és megnyílt neki a lap. Onnantól meg egy analfabéta is megcsinálja.)

2010. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de garantálom, hogy nem a 32 éves párom vagy az édesanyja volt.
2010. jan. 8. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

OLVASS EL MINDENT!!!

Azt mondtam, hogy ez egy nagyon kézenfekvő magyarázat. Attól, hogy ki mit mond, nem biztos, hogy úgy van.


Másrészt: NÉZD meg, hogy mikor, milyen szöveggel lett elküldve a meghívó.


Harmadrészt: Ha hang vagy elismerni, hogy ez baromság itt megkérdezned, hisz' eléggé csekély a valószínűsége, hogy egy admin is látogatja ezt az oldalt, és pláne a Te kérdésed (ne vedd sértésnek, de Murphy törvény: amit kell, nem veszi észre)...

Tehát: Célszerű írnod egy szépen megfogalmazott, nem indullatos panaszt a rendszernek, és ők meg tudják mondani Neked BIZTOSAN, hogy mi is történhetett...


Flegma stílust meg offline üzemmódba, ha megkérhetlek rá.


Üdvözlettel:

Az előző válaszoló.

2010. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!