Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tenyleg bekerhetik az egyetlen...

Tenyleg bekerhetik az egyetlen eredeti peldanyomat a szerzodesbol a hatosagok?

Figyelt kérdés
Valas utani megallapodasrol van szo, amiben benne van, hogy a gepkocsi hasznalata engem illet meg, de hitel van rajta, az pedig a volt ferjem neven volt. Ugy allapodtunk meg, hogy vihetem a kocsit,ha fizetem a hitelt (de a tulajdonos a volt ferjem marad a hitel erejeig). Most letelt a hitel, at akarom iratni a sajat nevemre, de ehhez kernek igazolast, hogy mar korabban is en hasznaltam az autot. A megallapodas jo erre, de el akarjak venni az egyetlen eredeti peldanyat. Nem tudnak rola egy hitelesitett fenymasolatot kesziteni? Ha odaadom, es kesobb kell, mi a teendom? Koszonom a segitseget es elnezest az ekezetek hianya miatt
2014. máj. 6. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az atirato hatosag keri? Bemutatni eredetiben nem eleg, hogy utana lemasoljak?

Ha kulfoldrol irnal, akkor a konzulatus jogosult hiteles masolatot kesziteni.

2014. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki ne add a kezedbol. Csinaltass te hitelesitett masolatot vagy mondd meg, hogy az eredetit lefenymasolhatjak a jelenletedben, de ennyi. Ha akadekoskodnak, akkor kerd a vezetot es hogy mutassanak pontos jogszabalyt hogy az kell hozza.
2014. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!