Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szociális segély, szociális...

Szociális segély, szociális segély?

Figyelt kérdés

Alaphelyzet:

-elvált szülők,

-egyke vagyok,

-még mind a 3-an egyházba bejelentve,

-apa munkanélküli(egyenlőre...)

-anya (gyógyped 120 körül keres+2. munkahelyén 20-30)

-délutánni tagozaton tanulok, ezáltal mikor megyek egyetemre(szeptember) pont 1 éve leszek, munkanélküli, kezdő álláskereső.

Ezek a körülmények!!!


Lehet-e ilyet csinálni: ??????

1.

Bejelentkezem a nagyszüleimhez lakini papíron is(egyébként is itt lakon, meg anya is, de Ő nem papíron még apával)

Az Ő nyugdíjuk 100-110

Így igényelnék szoctámot!!!

-Lehet-e ilyet?

-Mik a buktatói?

-Ha kapnék kb mennyit támot kapnék?


2. opció

Van egy haverom aki egyedül lakik, bejelentkeznék hozzá laki... Ha kijönnek ellenőrizni, jó is pont 2 szoba van neki berendezve hálónak...


-Hogyan igazolnám és lehet-e igazolni, hogy a szüleim nem támognak?

-Járna-e így a támogatás?


Légyszíves segítsetek... De olyan írjon már aki ért is hozzá, meg ne csak egy szót... Köszi előre is


2009. dec. 27. 22:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egy szó mint száz, szerintetek nem. Azért majd megpróbálom a HÖK-nél, hátha.

Azért köszi, bár...

2010. jan. 1. 16:28
 12/12 anonim válasza:
Én sokkal rosszabb helyzetbe vagyok. A nagyszüleimmel lakok együtt apa nélkül. Én gimis vagyok és fele annyit nem keresünk, mint a te családod fele. Remélem értesz. Úgyhogy van még a te helyzetednél is rosszabb... És legalább neked normális házad van.
2010. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!