Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közszeméremsértés ruhában,...

Közszeméremsértés ruhában, bikiniben, fürdőruhában?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, vajon a jog hogyan tolerálja az egyes ruhadarabokat Közszeméremsértés szempontjából de mivel nem vagyok jártas jogi ügyekben így megosztom veletek is a kérdéseimet, bízva abban hogy értelmes használható válaszokat kapok nem csak idióta fröcsögést.

39 éves csinos vékony nő vagyok, szép kellemes idomokkal...

1. Van pár szép és sexy bikinim és fürdőruhám, végül is mindegyik takar valamennyire, de engedi sejtetni mit is rejt... tanga, string, micro, sheer stb.. szóval nem vagyok pucér, csak mint a mesében van is rajtam valami meg nincs is... Strandokon, Balatonnál, Velencei tónál hordhatom-e jogi következmények nélkül...

2. Nyáron melegben a lenge áttetsző ruhadarabokkal mi a helyzet közterületen? Blúz melltartó nélkül esetleg átlátszó selyemblúz? Nadrágon áttetsző bugyi? Miniszoknya?

3. Saját kertben napozás ruha nélkül?

Szóval ezekre a kérdésekre keresek jogi válaszokat és nem szubjektív véleményeket... Köszöm előre is a komoly válaszokat...

Szép nyarat mindenkinek



#tanga #fürdőruha #micro bikini
2014. máj. 18. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Az első nem ütközik jogi szabályba addig míg takar, a másodikat nem is értem hogy gondolod, miért akarnád mutogatni magad, aztán ha valaki rád mászik, kinek a segítségét kéred ha a rendőrségét, azok meg jól kinevetnek hogy miért voltál buta.


A kertedben azt csinálsz amit akarsz ha csupasz puncival kapálsz, nem szólnak érte.

2014. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen felesleges leírnod, hogy milyen tested van, ha a jogi oldalára vagy kíváncsi a dolognak. Ne itt hergeld a népet.
2014. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan, nem voltál még strandon. Azért bármennyire is jól tartod magad, 40 évesen lehet már nevetséges leszel.
2014. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Tangás bikini alsó 39 évesen gáz, akármilyen jó alakod van.

Áttetsző blúz, ruha melltartó nélkül közönséges.

Saját kertben nyugodtan lehet nudizni. Max. a szomszédok bámulnak és készítenek pár felvételt, ha be lehet látni :)

2014. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
39 évig miben voltál a strandon?Zsákban?Nem értem a jogi oldalát...
2014. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

"39 éves csinos vékony nő vagyok, szép kellemes idomokkal"


ÉS van kedved szeretkezni?

2014. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Van neki kedve, különben nem pakolná ki a p*náját.
2014. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

3. Ha közterületről jól látható, akkor bírságolhatnak.


(1.# ezt a hülyeséget felejtsük már el, világon sehol se csinálhatsz azt amit akarsz)

2014. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8.

Nem tudom mennyit közlekedsz vagy jársz strandra, de a fiatal lányok egy része így öltözködik, még egyiket se vitte el rendőr.

2014. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Olyan jó hogy az ember ilyen értelmes válaszokat kap (tisztelet a kivételnek), mint ahogy kértem a mutogatja a p*náját és szeretkeznél-e vagy egyéb saját véleményre nem vagyok kiváncsi.

Azt vallom senkinek semmi köze ki hogyan éli az életét én csak arra voltam kiváncsi a jog hogyan viszonyul az ilyen kérdésekhez...

Az hogy nektek tisztelt válaszolók nem tetszik vagy, hogy a nők többsége féltékenyek hogy én megtehetem és a férjemnek is tetszik, az nem fog

visszatartani...

Szóval mégegyszer arra vagyok kiváncsi hogy a jog szabályozza a fürdőruha bikini vagy az általa eltakart testrész méretét vagy az átlátszóságát....

Az értelmes válaszokat köszöm szépen...

2014. máj. 18. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!