Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek egy ingyenélő,...

Mit tehetek egy ingyenélő, élősködő parazita ellen?

Figyelt kérdés
Fele-fele arányban van haszonélvezetünk az ex férjemmel a volt nyaralónkon,ami a gyermekem nevén van.A gyermekemnek a jelenlegi párja egy érdekhajhász,csak az számít, lenne hol laknia.Mondanom sem kell,az én Kincsem nem lát a rózsaszín ködtől.Nem akarom azt a személyt beengedni sem oda,viszont az ex,1-2 pohár mellett könnyen engedékennyé válik.Mi van ilyen helyzetben?
2009. dec. 31. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
ölesd meg...ha gondolod szívesen eltakarítom a hullát
2009. dec. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez a gyereked ügye, ne avatkozz bele.
2009. dec. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg felszáll a rózsaszín köd.
2009. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kislány, micsoda anyósa van/lesz :S :(
2009. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

A Kincsed nem a tulajdonod,ha az exed megengedi,had menjenek.

vedd észere elsősorban a saját gyermeked életét teszed tönkre.A párja ha megunja a szemétkedéseidet,elmegy és keres egy másik kapcsolatot,ahol boldog lehet.A te gyereked meg egész életében kénytelen elviselni téged,meg a gonoszságaidat.

2009. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja én is egy ilyen hajdani szemét haszonleső dög vagyok, aki csak a házra hajt. Azóta meg már a 3 szép pici unoka anyukája, aki azóta már drága kislányom lett. Szóval bizti, hogy olyan gonosz az a pár? Mert ugyan nekem a kérdésből nem derült ki, hogy fia vagy lánya van a kérdezőnek.
2009. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolja meg az ember kivel köti össze az életét. Erre már nehéz mit mondani.
2009. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lányom van,és a fiút a sajátunkként szerettük,amíg az Édesanyja fel nem hívta a figyelmünket,hogyha biztosnak érzi majd a helyét , meglátjuk...

... hát tényleg megláttuk.

2009. dec. 31. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit láttatok meg? Hogy valahol a lányoddal akar élni? Ebben mi a rossz?
2010. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyja?!

Na ne röhögtess,ha rendben mentek a dolgok nálatok vele,akkor mi is a gond?

Még abban igaza is lehet,hogy régebben a fia esetleg sokat ivott,vagy linkeskedett,bandázott.De ennek vajon nem a saját anyja volt a kiváltó oka?Ha a fiú új környezetben(nálatok)meg akart változni és képes is rá,akkor szerintem támogassátok ebben.Aki meg irigyli a boldogságotokat,azt leépíteni ,de gyorsan.

2010. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!