Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy ebben az...

Hogy van az, hogy ebben az országban az ingyenélő putri-kisebbség (tisztelet a kivételnek) mindent megkap, de a tisztességes ember még addig se kap támogatást, míg munkát talál, ha a tudta nélkül nem jelentik be, és az első betegségnél kirúgják?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 12:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
cigányokra nincs törvény.
2009. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

nem érzed, hogy a putri és a mindent megkap némileg ellentmond egymásnak?


a kérdésed másik fele meg a rendes, tisztességes magyar kis és középvállalkozásokra igaz, amit a drága jobboldal annyira támogat.

2009. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tökmindegy, dolgozni akarok, de tele van csalókkal ez a szemét ország, és mivel nincs munkám, még a TB-t se tudom fizetni.
2009. aug. 7. 12:26
 4/17 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem a cigányokra haragszom, hanem a jogalkotóinkra, meg azokra, akik miatt a feketemunka virágzik.
2009. aug. 7. 12:28
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ellentmondás!Nézd meg mi lesz a cigányoknak adott rendes tiszta lakásokból!A nagy átlag képtelen rendet tartani és gondozni a kis kertjét.egy két éven belül leamortizálják nem csak a házat hanem a környezetüket is!És sokkal több támogatást kapnak mint egy nem cigány ember.a támogatás meg a szerencsejáték,ital,kávé,cigi,dorbézolásra elmegy egy hét alatt és követelik az újabb segélyt,hogy ne haljanak éhen.Aki dolgozott rendesen és utcára került az kapja 4-5 hónapig a kis 30-40 ezer forintját utána semmit!Zavarnák vissza adót termelni,hogy jusson pénz azoknak akik 3-4 hónapot dolgoztak egész életükben.
2009. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Európa talán legszarabb országa ez a Magyarország, ebbe bele kell nyugodni

Csendőrséget a népnek!

2009. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%

A fekete munka azért virágzik mert a magyar ember dolgozna de ha nincs bejelentve akkor is elmegy dolgozni mert kell a pénz de amikor jön a román meg a kínai dolgozni már a magyar se tud dolgozni se feketén se máshogy mert a többi olcsóbban is vállalja ezért már nem kell a drága magyar.

Nekem sincs munkám ráadásul múlt évbe végeztem a sulival így se munkanélkülit nem kaptam se munkát mert nincs gyakorlatom benne.Jól megkapták a pályakezdők ,köszönjük szépen a kedves kormánynak.

2009. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

13:05: Én is jobbikos vagyok, de nem tudom, hogy jön ehhez a kérdéshez a csendőrség.... az még a jogi gondokat nem oldja meg...olvasd el még egyszer a kérdést


kedves kérdező...a párommal együtt én ugyanabban a mókuskerékben szenvedek, mint te...20 éves egyetemista lány vagyok, a párom dolgozik, szeretnénk elköltözni külön lakásba, saját életet kezdeni, de sajnos épp annyit keres a párom, hogy hónapról hónapra megéljünk...és próbálkoztam már mindenféle jogi megoldásokat keresni erre a helyzetre, de nem találtam...mert nem vagyok cigány és még nem szültem 3 gyereket, és mert nekem megvan az anyám, az apám, nem váltak el... csak nem tudom, honnan gondolja a kedves kormány,hogy 20 évesen még el akarnak tartani a szüleim...a lányeg, hogy semmilyen segítséget nem találtam, ami segítene elindulni nekünk a közös, saját úton....találtam viszont rengeteget, ami kimondottan a kisebbségre vonatkozik...és még ők panaszkodnak negatív diszkriminációra :( nem tudom, mi lenne erre a megoldás, de remélem, egy pár éven belül javul a helyzet....ha nem, vagy csak romlik,külföldre utazunk (akármennyire szeretem az otthonom)

2009. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
82%

A választ sajnos én sem tudom a kérdésre, de az utóbbi 1-2 hétben több olyan pályázat is megjelent ami a "kisebbségnek" ad milliókat! És nagyon sok volt korábban is, és meg lesz is a jövőben! Ezeket a pénzeket mind a mi adóinkból osztogatják!

OFF: kisiskolás koromban az édesanyám el szerette volna vinni az osztályomat egy olyan rendezvényre, ahol a "kisebbség" kapott ingyen ételt-italt, megmutatni azt, hogy másoknak is gondot jelenthet a gyerekeik iskoláztatása, étkeztetése. Akkor könyörögtem neki, hogy ne tegye - ma már bánom...

2009. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez a rasszizmus.H az ingyenélő kisebbségnek minden jár a becsületes állampolgárral szemben.
2009. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!