Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A TB, hogy tudja elvarni...

A TB, hogy tudja elvarni szerencsetlen fiataloktol, hogy bejelentsek ha kulfoldre mentek 15 napon belul? Amikor szerencsetlen meg egy adobevallast sem csinalt onalloan eleteben?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 14:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
en most jottem vissza, 4 eve mentem ki, de 20 evesen a fene se tudott ilyen dolgokrol, nem vagyok jogasz. es ne jojjon senki nekem azzal hogy a "torveny nem ismerese nem mentesit", mert ebben az esetben ez teljesen abszurd.. senki nem tajekoztatott
2014. jún. 4. 14:55
 2/13 SzamuelyTibor ***** válasza:
4%

Aki képes itthagyni a hazáját azt disszidensnek kell nyilvánítani és miután az egész családját rokonságát börtönbe vetették őt magát addig kell üldözni külföldön amíg rajta nem veszt.


Ma Magyarországon hemzsegnek az orosz ügynökök-ezt jó ha tudják egyesek...

2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, latom maganak az agyat mar kimosta a kuruc info :)
2014. jún. 4. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

20 évesnek már illene tudnia, hogy a felnőttségnek velejárója, hogy nem fognak mindenről tájékoztatni. Magadnak kell utána nézni, egy-egy döntésnek milyen vonzatai vannak.

Ez nem az iskola, ahol előre szólnak, holnap dolgozatot íratnak.

2014. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ne izgulj én se tudtam. A Pitagorasz tételt megtanítják, de hogyan boldogulj azt nem.


Sajna ez van!

Külföldön megnyitni egy bankszámlát 10-15 perc, itthon 2 óra, és ott ha azt mondom Top-up kártyát akarok venni, akkor megmondják mennyibe kerül, és már mehetek is. Nem kérik el az oltási könyvemet is. Nevetséges.

2014. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát úgy, hogy vannak törvények, amit még a szerencsétlen állampolgárnak is be kell tartani. És mielőtt az állampolgár cselekszik, nézzen utána, van e annak jogi következménye. ÉS ha van, tegyen eleget neki.
2014. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

"SzamuelyTibor nevű felhasználó válasza:


Aki képes itthagyni a hazáját azt disszidensnek kell nyilvánítani és miután az egész családját rokonságát börtönbe vetették őt magát addig kell üldözni külföldön amíg rajta nem veszt.


Ma Magyarországon hemzsegnek az orosz ügynökök-ezt jó ha tudják egyesek..."



Szevasaz Szamuely!


Végre csak kivágtak innen az állandó mocskolódásod meg kutyap.icsázásod miatt, erre te visszareggelsz csontra ugyanazzal a névvel, annyi különbséggel, hogy ezúttal a szóközt kihagytad a vezeték- és keresztnév között. Rendkívül okos, bölcs ember vagy.

2014. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
A Pitagorasz tételt ugyan tanítják, de hogy tanulod is, az más kérdés. Hogy hogyan boldogulj, az nem ma te érdeked? Szád nincs a kérdezésre? Igen, külföldön sok minden egyszerűbb. De ott a szabályokat se olyanok hozzák, akik mégse tanulták meg a Pitagorasz tételt. És itthon neked is részed van abban, hogy ők szabályokat hozzanak. Ilyen rosszakat.
2014. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy.
2014. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

" Hát úgy, hogy vannak törvények, amit még a szerencsétlen állampolgárnak is be kell tartani."


Már miért kéne? Egy illegitim kormány törvénynek mondott szarjait ki az a marha aki betart?

2014. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!