Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A párom munkatársai nyomoznak...

A párom munkatársai nyomoznak utánam, és hazudoznak neki. Ezzel lehet rendőrségre menni?

Figyelt kérdés
A páromat pár hónapja folyamatosan zaklatják a munkatársai, hogy én együtt vagyok titkon egy másik munkatársával, és úgy intézik a dolgokat, mintha tényleg így lenne. Egyik munkatársa idejön a házunk elé mintha tőlünk várná azt a munkatársát akivel én állítólag csalom, meg amikor nem megy be dolgozni a munkatársa azt mondják neki, hogy láttak engem éjszaka a városban és vártam valakit, de mindez teljesen alaptalan. Teljesen elegem van ebből az egészből, a párom elhiszi amit mondanak neki. Kipróbáltuk azt is, hogy azt mondjuk, hogy szakítottunk, de valahogy rájöttek arra is, hogy hazudtunk nekik, és azóta durvábban tolják.. A szüleimnek is meséltem, már rendőrségre akarnak menni miatta. Ezzel tudnak valamit kezdeni? Mert szerintem ez már zaklatásnak minősül.

2014. jún. 5. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább rágalmazás, magánindítványra büntetendő.
2014. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy zaklatás.


A párod nyilván tudja ki az a személy, akiről azt hiszi hogy megcsalod. Nem? A munkatársai nyilván megmondták, hogy X személlyel csalod meg. Ebből következik, hogy neki azzal az X személlyel kéne beszélnie, hogy "ha még egyszer meglátlak ott, kicsinállak"! Ennek ellenére simán elhiszi, hogy megcsalod, és semmit nem is lép ellene? Nem furcsa? Nekem rögtön feltűnne, hogy a munkatársaim próbálják ennyire elhitetni velem hogy megcsal a párom, és egyáltalán miért érdekli ez őket ennyire. Megmondanám nekik a párod helyében, hogy ez csak mi kettőnkre vonatkozik, meg akivel (állítólag) megcsalod. Ha ezt nem teszi meg, akkor itt valami nem stimmel.


Ilyenkor négy dolog lehetséges:


1.) Kamu a kérdés.


2.) Egyszerűen nem akarsz lefeküdni a pároddal, és meg játsszák hogy megcsalod, hogy te erre válaszul lefeküdj vele, ezzel bizonyítva hogy nem csalod meg.


3.) Azt akarják, hogy szakítsatok, de a párod mindenképpen benne van az egészben.


4.) Tényleg szakítani akar a párod, de úgy, hogy össze akar hozni valaki mással a munkatársai közül.

Eljátsszák, hogy megcsalod vele, majd szakítani fog, ezután az illető majd szépen megmagyarázza neked, hogy ő nem tehet semmiről, és próbál összejönni veled.


Válaszok a lehetséges állításokra:


1.) Ne trollkodj.


2.) Mond meg a párodnak, hogy ezentúl minden más lesz, és minden nap ...


3.) Mond meg neki, hogy akkor viszlát.


4.) Ebben az esetben is viszlát.

2014. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!