Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A CC BY-SA 2.5 HU licenc...

A CC BY-SA 2.5 HU licenc mellett meg lehet határozni még plusz alkotói jogokat a felhasználási feltételekhez?

Figyelt kérdés

Készítettem egy vizsgafelkészítő-összefoglalót, és a Creative Commons nevezd meg így add tovább 2.5 licencet találtam hozzá megfelelőnek, de plusz kikötéseket is raktam hozzá... ez így jogilag szabályos???


Így fogalmaztam meg:

"Jogi információk: az egész dokumentumra a CC BY-SA 2.5 HU licenc és a szerző által meghatározott egyéb feltételek vonatkoznak. Oktatási célból szabadon terjeszthető. A dokumentummal való kereskedelmi tevékenység jogát a szerző és az általa meghatalmazott jogi, ill. természetes személy gyakorolhatja. A szerző nevét fel kell tüntetni: (CC) X Y , 2014."



2014. jún. 12. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy CC, vagy a sajat kikoteseid. a ketto egyutt nem mukodik, kulonben semmi ertelme a CC-nak.
2014. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!