Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SÜRGŐS Fenyegetőző, agresszív...

SÜRGŐS Fenyegetőző, agresszív férifval mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A lakótársam most válik, férje Németországban dolgozik. Agresszív, többször megverte, csalta. Lakótársam kiment 1 hónapra látogatóba, akkor is verte. Hazajött, de külföldről zaklat telefonon, fenyeget mindket, hogy figyeltet, és ha még egyszer velem látja a feleségét, - pedig egy lakásban lakunk, akkor nem lesz jó dolgom, és én járok rosszul. Meg kezdhetek csomagolni, mert az első géppel jön haza, és nem akar ott találni engem. Engem okol a válás miatt. A lakótársam a főbérlő, én a társbérlő, neki semmilyen szerződése nincs. Ha elvisszük a cuccait a családjához, zárat cserélünk, kereünk új albérlőt, jogos lenni? De akkor is tudja hol dolgozunk, félek, hogy megöl minket - emlebeteg, agresszív, pisztolya is van. Ma is 20szor hívott, nem vettem fel. Mit lehet tenni?
2014. jún. 14. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendőrséghez kell fordulni.
2014. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fel lehet jelenteni, vedd fel a telefonbeszélgetéseket. Te(Ti) meg költözzetek el mihamarabb.
2014. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyunk abban a helyzetben, hogy elköltözzünk. Rengteg pénz van kaucióként lerakva, amit, nem tudnánk visszakapni, pénzünk meg másképp nem lenne lerakni egy másik lakásra kauciót.
2014. jún. 14. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel a beszélgetést és irány a rendőrség. Kérj ellene távoltartási végzést. Én még beszereznék egy gázpisztolyt is, engem nem egyszer kihúzott a szarból.
2014. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elköltözni, kérd meg egy barátod, hogy pár napra költözzön oda, illetve a rendőrségtől is kérhetsz védelmet
2014. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igazi pisztolya van, sz@rt sem ér a gázpisztollyal. Ha esetleg otthon van a pisztolya, add le a rendőrségen, vagy tüntesd el(ásd el, dobd egy folyó vagy tó mélyére, stb, az a lényeg hogy nehezen találják meg.)
2014. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Üzend meg németországba,

Tiszteletet az ASSZONYNAK!

2014. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gázpisztoly=játékpisztolyt éles fegyverrel szemben gratula!
2017. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!